2008. május 16., péntek
A rácoknak legfontosabb Nagy-Szerbia, irigyelhetjük őket
A szerb radikálisok, nacionalisták és szocialisták megállapodtak arról, hogy Belgrádban összefognak, s ezzel előrevetítették országos szintű koalíciójuk, kormányuk létrehozását is - derült ki a B92 belgrádi rádió és televízió szerdai híradásából.
A tévéhíradóban elhangzott bejelentés szerint Belgrád polgármestere Aleksandar Vucics, a Szerb Radikális Párt jelöltje lesz. Míg korábban a települések lakói közvetlenül választották polgármesterüket, a 2006-os alkotmánymódosítás óta a helyhatóságok jelölik ki őket, s a belgrádi testületben a három pártnak többsége van.
Amennyiben a hír igaz, az előrevetíti az országos kormányalakítási egyezkedések végeredményét is. Azok után, hogy a szocialisták Belgrádban, Szerbia legfontosabb, a nemzeti jövedelem több mint egynegyedét megtermelő központjában összefogtak a radikálisokkal és Vojiszlav Kostunica szerbiai demokratáival, az általuk vezetett párttömörülés nehezen állapodhat meg kormánykoalícióról az úgynevezett igazi, Európa-barát demokratákkal, a Borisz Tadics elnök nevével fémjelzett erőkkel.
hvg nyomán
EMBEREK!!!!!KÖVETENDŐ PÉLDA!!!!!!
Vérlázító: újabb pozitív diszkrimináció a cigányoknak
Öt éven belül minden közintézményben lennie kell olyan munkatársnak, aki beszéli a beás és a romani nyelvet. A kormány a cigány nyelv használatáról szóló törvényt a jövő héten nyújtja be a parlamentnek.
Öt éven belül az összes magyarországi közintézményben lennie kell olyan munkatársnak, aki beszéli a beás és a romani nyelvet. A két cigány nyelv használatának kiterjesztéséről törvényjavaslatot nyújt be a kormány - mondta csütörtökön Gémesi Ferenc, a Miniszterelnöki Hivatal szakállamtitkára. A törvény nem határozza majd meg, hogy egy intézményben hány beás és romani nyelvet beszélőnek kell dolgoznia.
HunHír.Hu kommentár: ez integráció? Ez megint egy előjog a kivételezett kisebbségnek, nehogy elfogadja a magyar élet és viselkedési normákat.
Na szép mondhatom.Ezt már csak azzal tudnák megfejelni ha cigány lenne a miniszterelnök...A faszom telivan ezekkel a civilizálatlan,tetves anyabaszó cigány purdékkal...
Magyarítás...
2008. május 15., csütörtök
Újabb három hónappal, augusztus 13-ig meghosszabbították a Teve utca rendőrpalotát ért támadás nyomozási határidejét. A 27 milliós kárt okozó tettesekről azóta semmit sem lehet tudni.
A Teve utcai rendőrpalotára mindmáig ismeretlen személyek adtak le lövéseket tavaly februárban. Személyi sérülés nem történt, viszont több ablak is betört: a kár 27 millió forint volt. A tettesek kilétéről azóta semmit sem lehet tudni, habár az eredetileg ötmillió forintos nyomravezetői díjat időközben tízmillió forintra emelték fel. A nyomozó hatóság annyit állapított meg, hogy a lövéseket a Déryné köz és az Angyalföld utca kereszteződéséből, a József Attila Színház művészbejárata közeléből adták le. Az is kiderült: a lőfegyverrel sem azelőtt, sem azóta nem követtek el bűncselekményt, sem Magyarországon, sem külföldön. A nyomozás során a szomszédos épületek hatszáz lakásának lakóit, taxisokat és az Árpád hídi aluljáróban élő hajléktalanokat is kihallgatták, de mindeddig a tőlük kapott információk ugyanúgy eredménytelenek voltak.
HavariaPress
Proli vircsaft
Én nem tudo
m, hogy bennem van -e a hiba (feltételezhetően igen), de valahogy nem szeretem ha hülyének néznek, ha megpróbálnak elhitetni velem valamit, amiről még az is tudja, hogy egy eszement marhaság, aki terjeszti. Ilyen például ez a rendőrpalota elleni "merénylet" is. Már ez a szó, "merénylet" is eléggé felemás, hiszen a néhány betört ablakon kívül az égvilágon semmiféle kár nem keltkezett. Az egyszerűség kedvéért nevezzük inkább , "merénylet kísérletnek". De még ez az elnevezés is meglehetősen túl lenne lihegve, no de mindegy. Szóval volt itt egy állítólagos merénylet még 2007. februárjában, voltak betört ablakok, de se szemtanú, se fegyver elkövetőről meg még viccből se beszéljünk. Azért ez már akkor is inkább tűnt egy nagyon gyenge figyelemelterelésnek, mintsem terrortámadásnak. Mégis ki az az idióta aki éppen a budapesti értelmiség központját a rendőrpalotát venné célba? Talán egy másik rendőr. De a viccet félretéve, mégis mennyi sütnivaló kell ahhoz, hogy valaki vegyen egy gépfegyvert magának (ez a része mondjuk nem nehéz) és csak úgy elmenjen az Árpád-hídig és elkezdjen lövöldözni a rendőrszékházra? Ehhez azért már szükségeltetik a sárga cédula és hárshegyi beutaló. De próbáljuk komolyan venni ezt az egész cécót. Tegyük fel valóban jött egy feltehetőleg arab, (ki más?) terrorista , akinek még nem telik utaszsállító repülőgépre, hogy azzal repüljön bele, felszáll a 3-as metróra vesz egy szakaszjegyet az Árpád-hídig, kiszáll körülnéz és ész nélkül elkezd lövöldözni az üvegpalotára.
Mégis mit gondolt? Hogy pont a rendőrpalota nincsen bekamerázva? Hogy pont a rendőrség épülete nincsen agyonbiztosítva? Abban mondjuk igaza van, hogy még mindig biztonságosabb, a rendőrszékházat lőni, mint a zsinagógát amit aztán tényleg úgy őriznek mint a frigyládát.
Egyszóval ez az egész már akkor nyilvánvalóan nem volt más mint egy nagyon gyatra figyelemelterelés a kormány tevékenységéről. Ilyesmit igyekezett Bush is véghezvinni 2001. szeptember 11.-én, némileg nagyobb sikerrel. És némileg nagyobb emberveszteséggel, de a cél szentesíti az eszközt. Csak remélni tudom, hogy ezt az egész kutyakomédiát már tényleg befejezik, mert lassan már tényleg csak a rendőrök hiszik el, hogy megtámadták őket.
Zsidó vircsaft

Zsidó vircsaft
Elég gyalog besétálnom a lakótelepről Esztergom belvárosába, és a hányinger kerülget a fertőtől. A csendes, katolikus, árpádsávos-zászlós kisváros. Sokan azt hiszik, hogy nálunk minden szép és minden jó, meg hogy itt jó élni. Erről ír még a Kuruc Info is...
A valóság azonban teljesen más, csak sokan nem veszik észre, mert beérik a Blikkből kapott legújabb zsidó gumicsontokkal. Rágják, falják kiéhezve, folyik a nyáluk, a fejükben egész álló nap csak azok a hazug gondolatok keringenek, amelyeket láthatatlan erőszakkal beléjük táplálnak. Sokan mondják, hiszen igaz, mert benne volt még az RTL Klub Híradójában is...
Alig lépek párat, máris narkós, fiatal senkiháziakba botlom, akik a távolsági buszmegállóban szipóznak, de a legtöbb helyet a lezüllött hajléktalanok foglalják. A bűztől majdnem a bokámra hányok! Egy fajgyalázó 12 év körüli fehér lány úgy nyal egy zselézett hajú 13 éves cigányfiút, mintha csak parancsolnák neki. Józsi, a dorogi buzi fehér, testre feszülő sztreccsnadrágban, retiküllel, női cipőben vonaglik előttem, és riszálva tart a belváros felé.
Még csak reggel van, de egyben a gyomrom! Nehéz megállnom, hogy magyar önvédelemből fel ne rúgjam...
Reggel, ahogy bekapcsoltam a világhálót, már elment a kedvem az élettől: vagy három ajánlatot kaptam, hogy honnan vegyek fel kölcsönt. A THM persze 20 % felett, míg a magyar forintra ők 6%-nál nem adnak többet. Naponta 6 milliárd forinttal több az államadóság, minden egyre drágább, kilátástalan a többség élete, de ez nem számít... Azurák Csaba a TV2-n szítja a hangulatot: a Fradi focizni nem tudó, verekedő, mutogató kölcsönnégere mellett áll ki, mert ez a kötelező, ez a jól fizető álláspont. Ezen is lehet csámcsogni napokig.
Közben olvasom az "elfogulatlan" híreket; Gyurcsányt, az MSZP-t, az SZDSZ-t és a Fideszt, illetve a többi szemetet. Együtt próbálnak engem vállvetve meggyőzni, hogy én tényleg egy rasszista, idegengyűlölő, tudatlan, maradi náci vagyok, meg hogy vegyek példát a rakparton együtt vonulgató Deutsch-Fodor duóról. Ez az európai jövő...
Mindenhol vircsaft és műbalhé, de kilóg az a bizonyos cionista héber lóláb! Nem tagadom, gondoskodnak róla, hogy a több magyarral együtt én is radikalizálódjak, hiszen a hócipőnk (meg a Heti hetes) is tele van már a zsidó szemtelenséggel! Mindenhol, minden fórumon ömlesztve folyik a zsidó vircsaft: csak ők, csak az ő fájdalmuk számít, miközben erre minden nap kötelező nekünk emlékezni!
Ne beszéljünk mellé, soha nem voltam ennek híve: csonka országunkban egy naptári év jelenleg 365 holokauszt-emléknapból áll. Még a húsvétból, a pünkösdből, a karácsonyból és a nem-zsidó ünnep- és hétköznapokból is zsidó vircsaftot varázsolnak! Mivel mindenhol ott vannak döntéshozóként, gondoskodnak a bennszülöttek "színvonalas" szórakoztatásáról...
Miért ne vezethetne minket ennyi megaláztatás és igazságtalanság után egyfajta sajátos, faji alapú önvédelmi szemlélet? Nem beszélhetünk erről tabuk nélkül? Nem ez az igazi magyar önvédelem? Számtalan költői kérdés megválaszolatlanul - szigorúan ellenőrzött országunkban még az értetlenkedő is szélsőséges! Beszéljünk világosan: a XIX. században nagy gondolkodóink, íróink látták, hogy felzabálja életterünket az idegen betelepülő, ezért rázták kétségbeesve a vészharangot! Ha ma élne Petőfi Sándor, Vörösmarty Mihály, Ady Endre, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Szabó Dezső és a többiek, mind-mind "fasiszták" lennének Gyurcsány, Deutsch és Fodor szerint...
Ne határolódjunk el egymástól, hanem beszéljünk bátran a zsidó vircsaftról, és leplezzük le a cionisták kiszolgálóit - magyar önvédelemből!
Kovács Géza
A Magyar Önvédelmi Mozgalom tiszteletbeli elnöke
2008. május 14.
TERMÉSZETESEN NINCS CIGÁNYBŰNÖZÉS!!!!! :)
HunHír.Hu
Cigányok táborait érte támadás a dél-olaszországi Nápoly külvárosában kedd este. A helyiek a főként Romániából érkezett cigányokat okolják a bűnözésért, legutóbb egy cigány lányt gyanúsítottak meg egy csecsemő elrablásának kísérletével.
Ismeretlenek kedd reggel Molotov-koktélokat dobáltak romák táboraira a Nápoly közelében fekvő Ponticelliben, több barakkot felgyújtottak. A támadás során senki sem sérült meg. Este több százan, közöttük botokkal felfegyverzett fiatalok tüntetettek a táboroknál, köveket dobálva az élősködők irányába. Az idegenek a kisebb táborokból a legnagyobb, a rendőrség által védett táborba menekültek - jelentette az ANSA olasz hírügynökség. Távozásukkor Ponticelli lakói felgyújtották a barakkokat.
cigányok azonnali távozását követelik, akiket különböző bűncselekmények elkövetésével vádolnak, többek között azzal, hogy szombaton megpróbáltak elrabolni egy csecsemőt. Az emberrablási kísérlettel gyanúsított 16 éves lányt előállították és megindult ellene a vizsgálat.
A romániai, főként romániai cigánybevándorlókat az olasz lakosság elutasítóan fogadja, őket okolja a biztonság hiánya miatt. Silvio Berlusconi új kormánya bejelentette: rövidesen intézkedéseket hoz, hogy bűncselekmények elkövetése esetén, illetve megélhetési források híján könnyebb legyen az ellenőrzésük, illetve az országból való kiutasításuk. Roberto Maroni belügyminiszter, a populista és idegengyűlölő Északi Liga tagja várhatóan pénteken találkozik Rómában román kollégájával. Olaszországban hivatalos adatok szerint mintegy 342 200 cigány él, de a Caritas keresztény szervezet becslése szerint a számuk a 556 ezret is eléri.
Hunhír.Hu kommentár: nem győzzük javítani az origó minősítését. Olyan nincs, hogy roma, ilyen szót nem ismer a magyar nyelv, évszázadok óta cigány ennek a népcsoportnak a megnevezése.
Jééé hogyhogy máshol is probléma a cigányság léte? És jééé ott fellépnek ellenük...és jééé ott hatásos ha rájukgyujtják a putrit!És jééé az olaszok bátrabbak a szolgasorsú magyarnál????????végülis : a magyarok nyilaitól ments meg minket...
2008. május 14., szerda
A MAZSIHISZ együtt tüntetgetne a cigányokkal a Gárda ellen
A szélsőséges zsidó mazsihisz közleményben bátorítja a fajtestvéreit a cigányokkal való közös fellépésre a törvényesen működő Magyar Gárda elleni hisztéria pernél.
hirdetés
A bosszú népének uszító közleménye:
"A Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége és az Országos Cigány Önkormányzat " a demokratikus társadalmi viszonyok erősítése érdekében " a Fővárosi Főügyészég oldalán beavatkozóként jár el a Magyar Gárda megszüntetésére indított perben.
Felhívjuk jóérzésű hittestvéreinket, hogy a 2008. május 19-én délelőtt 10 órakor a Fővárosi Bíróságon (V. kerület Markó u. 27.) tartandó perben jelenlétükkel demonstráljanak a társadalmi béke érdekében, az újraéledő szélsőjobboldali, neonáci eszmékkel szemben."(?????)
Idézve Tomcat egyik találó pólós szövegét: "Náci, aki mondja".
(Mazsihisz nyúz nyomán Szent Korona Rádió)
Aki magyar az már náci?Ha az országomat akarom megvédeni a tetűhintásoktól és a szocializálatlan cigányoktól akkor antiszemita,rasszista, másokban félelmet keltő náci vagyok?????Na elmennek a jó édes anyjukba aki a világraszarta ezeket a szennyeket...
Így van, inkább "otthon” építkezzenek a zsidók
Újabb több száz ciszjordániai zsidó telep építését hagyta jóvá az izraeli lakásügyi miniszter. A tárca vezetője az ügyben egyeztetett Ehud Olmert kormányfővel is.
A palesztinok egyik fő követelése, hogy Izrael ne építsen több telepet. Ugyanerre szólította fel a zsidó államot néhány héttel ezelőtt az ENSZ, az Európai Unió, az Egyesült Államok és Oroszország.
Kb ilyen lehetett:" figyu léci ha te is ugy gondolod,és ha nem probléma hogy javaslok valamit akkor ne épitsetek több telepet!"
Áll a vonat, mert elopja a pályát a cigány
Somogyban háromszáz méter sínt loptak el a Mesztegnyő és Nagybajom között közlekedő kisvasút pályájából. A kirándulókat szállító szerelvény mozdonyvezetője azt vette észre, hogy valamiért átállították előtte a váltót.
Miután megállította a vonatot, kiderült, hogy felszedték a vonat elől a síneket - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Nos:szerény véleményem szerint kezét-lábát szilánkosra kellene törni és a kutyák elé vetni aki ilyet csinál...
Jobbik: Nincs mit ünnepelni Izraelen
Izrael jelenleg is etnikai tisztogatást hajt végre a palesztinok ellen, nemzetközi törvényeket sért és szörnyű, kollektív büntetést hajt végre a Gázai övezet polgári lakossága ellen, valamint folyamatosan megtagadja a palesztinoktól emberi jogaik gyakorlását és nemzeti törekvéseik beteljesítését. (hmmm..és én vagyok a náci???)
Mindezek alapján a Jobbik Magyarországért Mozgalom úgy ítéli meg, hogy amíg ezeken az alapvető területeken Izrael magatartásában nem következik be gyökeres változás, nincs mit ünnepelnünk.
"nincs cigánybűnőzés!"-szemelvények egy napra.
Cigány vert óvónőt - Megmutatta magát a Gárda
Rendőrségi és önkormányzati engedély nélkül tartott felvonulást a Csongrád megyei Apátfalván a Magyar Gárda kedden délután.
A településen több mint 20 gárdatag, 40 szimpatizáns és 20 ellentüntető vonult fel. A spontán demonstrációt egy helyi képviselő szervezte, de nem történt rendbontás, így a rendőrség nem oszlatta fel a csoportot - tájékoztatta a Független Hírügynökséget Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A Magyar Gárda azért vonult fel a településen, mert az egyik óvoda dolgozóját megütötte egy roma szülő. Az eset még múlt csütörtökön történt. Egy öt éves kisgyerek azzal ment haza, hogy őt az új óvónéni megpofozta, mert a délutáni alvás közben nem aludt. A szülők ezen felháborodtak. Az anya összetalálkozott az utcán a dajkával és megverte. A könnyebb sérüléseket szenvedett óvónő orvoshoz ment, látleletet vetetett és feljelentést tett a rendőrségen.
A Független Hírügynökség úgy tudja, hogy az óvodában csupán annyi történt, hogy a dajka csendre utasította a gyerekeket, de nem ütött meg senkit.
Varga Péter a település polgármestere elmondta, az önkormányzat vizsgálatot indított az ügyben. A polgármester közölte: a településen soha nem volt jellemző a kirekesztés sem etnikai, sem más szempontok alapján. Apátfalván évszázadok óta békességben élnek együtt a többségi és a kisebbségi társadalom tagjai - mondta Varga Péter.
A Magyar Gárda miután felvonult az óvoda előtt, egy szöveget olvasott fel, amelyben azt mondták, hogy nem az egész cigánysággal van bajuk, csak az erőszakoskodókkal és ez ellen szeretnének fellépni.
2.
Idős matrónát rabolt ki a brutális cigány testvérpár
Egy 72 éves sarkadi asszonyt rabolt ki egy 14, illetve alig 18 esztendős testvérpár hétfőn este fél tíz körül Sarkadon az Anti úton. A tetteseket a Sarkadi Rendőrkapitányság bűnügyi osztálya ma délután őrizetbe vette.
Az idős asszony a cukorgyári vasútállomástól a vonattól gyalogolt hazafele, amikor elmondása szerint valaki hátulról a cipője sarkára lépett és ugyanakkor előre lökte.
A sértett így hasra esett, támadói pedig egy sötét színű ruhadarabot csavartak a fejére miközben kitépték a nyakából kézitáskáját, kezéből pedig a szatyrot, majd gyalog kereket oldottak. A tettesek készpénzt és személyes iratokat vittek el a táskában.
3.
Madár lett a besurranó cigánygyerek
Súlyos sérüléseket szenvedett egy 14 éves tolvaj Nyíregyházán, miután kizuhant a negyedik emeleti ablakból, ahová a házigazda elől mászott ki - közölte hétfőn a rendőrség. A lakás tulajdonosa először azt hitte, saját fia szenvedett balesetet.
A 14 éves fiú még szombatra virradóra surrant be egy lakásba, s a zajra felébredő házigazda azt gondolta, hogy a hasonló korú gyermeke érkezett haza - ismertette az esetet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. Az apa bement a szobába, erre a tolvaj kimászott a negyedik emeleti lakás ablakába. A házigazda azt hitte, hogy a saját fia ki akar ugrani, megpróbálta visszahúzni, de a kamasz lezuhant a járdára.
A riasztott mentőkkel a férfi a kórházba is elkísérte a súlyos sérültet, s csak ott, később vette észre, hogy nem az ő gyermekét tolják ki a műtőből, amikor meglátta a tetoválásokat az operált fiú vállán.
A rendőrök kérdésére a férfi azt mondta, hogy a lakásban és a ház előtt sötét volt, így alig látta a fiú arcát, aki nagyon hasonlított a gyermekére. Az ablakon kizuhant fiatalnál, akit állapota miatt még nem lehetett kihallgatni, találták négy, a lakásból származó karórát és egy mobiltelefont.
2008. május 13., kedd
Amcsik pajzsa védi a zsidókat
Újfajta rakétavédelmi rendszert akar felkínálni az Egyesült Államok Izraelnek. Így a zsidó állam(?) közvetlenül része lenne az amerikai védelmi pajzsnak.
A Reutersnek nyilatkozó washingtoni szakértők szerint Bush elnök személyesen is tárgyal majd erről jövő heti közel-keleti útján. A Fehér Ház egyik szóvivője ugyanakkor azt mondta, hogy bár a két ország szorosan együttműködik Izrael védelmében, a jövő héten nem várható bejelentés a témában.
MR
Na szép mondhatom.És még azt merik mondani hogy az amcsik nem a zsidók talpnyalói...meg folytathatnám azzal hogy a tetűhintások államában folyik a legnagyobb népírtás,deportálás,de ez a "világ rendőrségét" nem zavarja sőt!rakétavédelmi rendszert adnak a szennyeknek.
2008. május 9., péntek
Linkajánló
http://kuruc.info/r/1/24662/
http://kuruc.info/r/1/24609/
http://kuruc.info/r/1/24663/
http://kuruc.info/r/26/24410/
http://kuruc.info/r/34/24298/
http://kuruc.info/r/27/24517/
http://jobbradikal.blogspot.com/
http://www.hunhir.hu/index.php?pid=hirek&id=11007
http://www.hunhir.hu/index.php?pid=hirek&id=11003
http://www.hunhir.hu/index.php?pid=hirek&id=11009
Videoajánlás
http://www.youtube.com/watch?v=i5sZHvt3Ob4&eurl=http://kuruc.info/r/32/24661/
A geci rendőrök milyet kapnak a végén...:)
Videoajánlás
A mi pénzünkből vásárolják a lakásokat a cigányoknak
HunHír.Hu
Felszámolták a garabonci cigánytelepet Zala megyében. Az eddig itt élő nyolc család számára a falu különböző pontjain 80-90 millió forint értékben vásároltak házakat. A magyar fiatal meg beledöglik, mire nagy nehezen lakáshoz jut, s családot alapíthat.
A Szociális és Munkaügyi Minisztérium Roma Integrációs Főosztályának vezetője( mert külön főosztály foglalkozik a kivételezettekkel) kijelentett: azok az emberek, akik ennyire kiszorulnak a társadalomból - mert nincs munkájuk, nincs jövedelmük, gyermekeik rendkívül rossz körülmények között nőnek fel - esélyt sem kapnak arra, hogy adófizető állampolgárok legyenek.
HunHír.Hu kommentár: mert a cigányok eddig is híresek voltak adózási hajlandóságukról.
Basszus ezt már tényleg nem hiszem el! A magyar emberek adójából, ilyen tetves,putris mocsok cigány hulladékoknak vesznek lakást...Én meg hiába dolgozom tisztességesen,az összes bankból elhajtottak hogy "anyádtól kérjél hitelt,ne tőlünk!".pedig csak 10.5 milla kellett volna... Szerintem ezután én is szinesfémtolvaj leszek,kiköltözöm a putriba,belekötök az élő fába is,kirabolom a helyi nyugdíjasothont stbstb.és ha felelőségrevonnak akkor előadom hogy zsidócigány vagyok, mszp-s,és megélhetési bűnöző.Meg hogy jajj de szegény vook és de rossz nekem... Tuti megúszom ejnyebejnyével és lakást is kapok...90 milláért...
Bár én is szívesen megoldottam volna a problémát.Vettem volna egy helyet nekik ahol mind a 8 család elfér.180 cm mélyen...és olcsóbb is lett volna....