Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

2008. augusztus 27., szerda

Műbalhé

Gyurcsány Ferenc azt nyilatkozta a Kossuth Rádiónak, hogy amennyiben a Parlament nem fogadja el az általa kidolgozott adótörvényeket és a költségvetést, ő bizony lemond. Hű de izgalmas, micsoda reformer, micsoda européer politikus ez a Ferenc. De ne legyünk naívak. Ahányszor ezt már eljátszotta azt már számolni sem lehet. lemondok ha nem támogat a többség, lemondok ha piros hó esik. Stb. Csak éppen akkor felejt el lemondani amikor kéne, vagy illene. Amikor kutya kötelessége lenne. Azt hiszem innentől kezdve borítélkolhatjuk, hogy mindkét tervezetet elfogadják majd, és minden megy tovább a maga lenini útján. De előtte még azért "izgulhatunk" egy kicsit. Mármint azok akik mindezt el is hiszik.

2008. augusztus 26., kedd


Egy zalaegerszegi butik kirakata

2008. augusztus 25., hétfő

Humorsarok

15 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy
hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 15 év
összes létező problémájáról. Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség,
magányérzet, szeretet hiány, s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.

A szakember miután végig hallgatta a listát, felállt, körbejárta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához ölelte az asszonyt. A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült. A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:

"Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor!! .... Meg tudja tenni?"
A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt:
"Nos, el tudom hozni önhöz hétfőnként és szerdánként, de péntekenként horgászok"

Gyurcsány és Gyenesei "gyúr"

Olimpiai bajnok a magyar vízilabda válogatott!



Kemény Dénes szövetségi kapitány és a csapat is nagyon boldog, miután sorozatban harmadszor is olimpiai bajnok lett a magyar férfi vízilabda-válogatott




Több játékos vidáman, míg az olimpiai újonc Varga Dániel vegyes érzelmekkel nyilatkozott vasárnap. Kemény Dénes elmondta, sok gratuláló üzenetet kapott az elődöntő után, de ezekkel nem foglalkozott, mert nem elődöntőt nyerni utaztak Pekingbe. A kapitány szerint a csapat egyre egységesebb lett, és egyre jobban játszott az olimpia folyamán.

„Óriási dolog volt azt látni, hogy azok a játékosok, akik most játszottak először olimpiai döntőt, milyen sokat hozzátettek ehhez, és milyen főszerepet vállaltak abban, hogy megnyertük ezt az olimpiát. Igazából az ő örömüket volt a legjobb látni a meccs után” - vélekedett a már háromszoros olimpiai bajnok Kásás Tamás.

Molnár Tamás, aki szintén részese volt mindhárom sikernek, azt mondta: számára mindegyik olimpiai bajnoki cím más és más. „Sydneyben megnyertük az elsőt, Athénban egy olyat nyertünk, amit a sírból hoztunk vissza, ezzel az éremmel pedig sporttörténelmet írtunk” - mondta a center, kiemelve, hogy az idei küzdelemnek már két fia is szemtanúja lehetett.

Az olimpiai újonc Varga Dániel is örül a győzelemnek, de most még nem tudja megélni a sikert. Elmondása szerint ez egy kicsit „furcsa állapot”, és talán kicsit többre számított.

FH

2008. augusztus 24., vasárnap

2008. augusztus 23., szombat

Hiller Pisti bocsánatot kért 68-ért

A drága jó dalos ajkú Hiller Pistike a minap az egész nemzet nevében is bocsánatot kért azért, amiért Magyarország (szovjet kényszer alatt ugyan, de) 1968 -ban részt vett a az úgynevezett "prágai tavasz" leverésében. Nagyon derék dolog ez a Pistitől, méltó hozzá, de azt hiszem egy picit túllőtt a célon. Még egyszer mondom, véleményem szerint sem volt tisztességes beavatkozni egy másik nép belügyébe, de mielőtt Pistike a nagy bocsánatkérő haknizással végezne és mielőtt még az eszkimóktól is elnézést kérne valamilyen feltételezett sérelmük enyhítése céljából, szeretném megkérdezni, - csak úgy zárójelben, - ha már úgyis a cseheknél tartunk, hogy a kitelepítésekért, a benesi dekrétumokért ki fog tőlünk elnézést kérni drága jó Hiller Pisti?


Olimpiai bajnok a Janics - Kovács kajak páros!



Janics Natasa és Kovács Katalin a kajak páros 500 méteres
döntőjében megszerezte a magyar olimpiai csapat második aranyérmét, amely egyben a kajak-kenuzók második aranyérme is, mert tegnap a kenu egyes 1000 méteres számában Vajda Attila nyert aranyérmet.


Az utolsó kajak-kenu számban a női párosok versenyében a Kovács, Janics páros készült címvédésre. A né

metek a rajt után szinte azonnal az élre álltak, de a magyar hajó féltávnál már vezetett.

A folytatásban sem tudott senki veszélyt jelenteni rájuk, így magabiztosan, mintegy fél hajónyival verték a mezőnyt és lettek olimpiai bajnokok. A lengyelek lettek a másodikak, a franciák a

harmadikok, a Fanni Fischer, Nicole Reinhardt összetételű német egység csak a negyedik lett.


Olimpiai bajnok a Janics - Kovács kajak páros!


Bronzérmes lett a Kozmann György - Kiss Tamás páros!



Harmadik lett a Kozmann György, Kiss Tamás kettős a férfi kenu páros 1000 méteres versenyében a pekingi olimpia pénteki versenynapján.


Hatalmas bravúrral a 3. helyen végzett a Kozmann György, Kiss Tamás kettős, a pekingi olimpia férfi kenu 500 méteres döntőjében.

Kozmann eredetileg Kolonics Györggyel indult volna 500 és 1000 méteren is, de az olimpiai bajnok Kolonics közelmúltbeli halála miatt új egységeket kellett neveznie a magyar szövetségnek.

Alig egy hónapos felkészülés után, már a döntőbe jutással is meghaladták az előzetes várakozásokat, a bronzérem pedig igazi szenzációnak számít.

A győzelmet a fehérorosz Bahdanovics testvérek, Andrej és Alekszander szerezték meg.


Bronzérmes a Kozmann - Kiss páros!
Ezüstérmes a női kajak négyes!




Kovács Katalin, Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Janics Natasa összetételű női kajak négyes ezüstöt szerzett
500 méteren.



A Fanny Fischer, Nicole Reinhadt, Katrin-Wagner Augustin, Conny Wassmuth összetételű német négyes rajt-cél győzelmet aratott. A magyar lányok az utolsó százon tudtak csak közelebb kerülni vetélytársaikhoz, így 76 századmásodperccel maradtak a németek mögött. A bronzérmet az ausztrálok szerezték meg.



Ezüstérmes a női kajak négyes!

2008. augusztus 22., péntek

Megvan az első olimpiai aranyérmünk!
Vajda Attila aranyérmes!



A magyar olimpiai küldöttség első aranyát a szegedi kenus, Vajda Attila szerezte kenu egyes ezer méteren, lehajrázva a spanyol olimpiai címvédő David Cal Figueroát.



Megvan az első aranyérem:



GRATULÁLUNK!


2008. augusztus 20., szerda

2008. augusztus 16., szombat

Gyurcsány marad...

Gyurcsány Ferenc cáfolta a Népszabadság azon állítását, miszerint ő vezetné az MSZP európai parlamenti jelöltlistáját jövőre. Mint mondta: "Meg sem fordult a fejében, hogy az Európai parlamentben politizáljon tovább, ő továbbra is Magyarországon kíván politizálni." Valamire azért mégiscsak jó ez a "kurva ország". Pedig már kezdtünk örülni.

2008. augusztus 15., péntek

Cseh László harmadszor is ezüstérmes!


Új Európa-rekorddal lett 2. Cseh László a 200 méteres vegyes úszás döntőjében a pekingi olimpián. Cseh László ideje 1:56.52 perc lett.



A magyar klasszis, akinek a 400 m vegyes és a 200 m pillangó után ez volt a harmadik ezüstérme a kínai fővárosban, 1:56.52 percre javította saját kontinensrekordját, amelyet 1:56.92-vel tartott 2007. március 29. óta.




2008. augusztus 14., csütörtök

Idén is lesz augusztus 20.-a!

Ezt a hatalmas felfedezést sajnos nem én tettem, hanem a kormány. Ám ettől függetlenül kötelességemnek éreztem, hogy beszámoljak róla. Mélyen tisztelt kormányunk ugyanis a minap arról döntött, hogy az idei augusztus 20.-i tüzijátékot a költségvetés általános tartalékából méltóztatik finanszírozni. Az, hogy a gazdaságunk finoman szólva is rossz helyzetben van azt hiszem már senkinek sem újdonság. Mint ahogy az sem, hogy lassan a tartalékok tartalékának a tartalékait is felélik. Ám azért az mégiscsak kabaréba illő, hogy most jönnek rá arra, hogy idén is lesz augusztus 20.-a és ebből kifolyólag tüzijáték, és azt meg is kell rendezni valamiből. Én nem tudom, hogy ennek a feledékenységek mi volt az oka de az bizonyos, hogy ez már súrolja a hülyeség legfelső határát. Szökőévvel csak nem számoltak? De akkor mégis mire gondolhattak, amikor nem tettek már eleve félre az idei tüzijátékra? Talán arra, hogy megint vihar lesz, és biztos ami biztos nem rendezik meg, nehogy megint rájuk verjék a balhét mint annak idején, amikor (bár a viharról előre tudtak) nem voltak hajlandóak elhalasztani a tüzijátékot és emiatt meghalt 3 ember? Végülis ha nem rendezik meg, nincs is mit elhalaztani. Ez a biztos. Csak a mi érdekünkben hagyták ki a költségvetésből. Derék emberek. Van azonban egy másik olvasata is a dolognak, miszerint egyszeűen elfelejtették, hogy idén is lesz augusztus 20.-a. Persze ekkora idiotizmust nem is feltételezek szeretett kormányunkról. Ezek mind becsületes magyar emberek, akikben lázasan lüktet a hazaszeretet. Ilyen ostobaságot nem is illik róluk feltételezni.
Hogy akkor miért nem jutott eszükbe félretenni az augusztus 20.-i tüzijátékra? Hogy miért nem vették bele eleve a költségvetésbe?
Nos azt nem tudom...