Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

A következő címkéjű bejegyzések mutatása: náci. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: náci. Összes bejegyzés megjelenítése

2008. június 30., hétfő

Ezért én most náci vagyok?

Kedves Gyurcsány Ferenc bácsi! 

Én egy 10 éves iskolás fiú vagyok, és azt szeretném megkérdezni Feri bácsitól, hogy én náci vagyok-e? 

A szüleimmel gyakran kirándulunk és megnézzük a szép régi várakat itt és külföldön is. Nagyon jó érzés hallani, hogy régen sokkal több várunk volt és a mi országunk is nagy volt. Ezért büszke vagyok a régi magyarokra, akik bátrak voltak. Szeretnék majd felnőttként én is bátor lenni. Ezért én most náci vagyok? 

Az osztályban nem szeretem a Győzőt, mert büdös, nem fürdik senki szerint sem és senki nem akar mellé ülni. A Katitól mindig elveszi a tízóraiját, és csúnyán beszél vele. Meg másokkal is csúnyán beszél és verekszik és lop is. Ő cigány, a szülei is koszosak. Nem szeretem őt, de akkor én most már náci vagyok? A Kitti is cigány, de őt szeretem mert szép ruhákat vesz fel és segít az órán is. Akkor azért nem vagyok annyira náci? De azért volt, hogy a Tibivel, aki nagyobb, meg akartam verni a Győzőt, mert bántja a Katit és hiába mondtam, hogy ne bántsa. Akkor mégis náci vagyok, Gyurcsány bácsi? 

A Józsit sem szeretem az osztályban, meg egy kicsit a Sanyit sem, mert hazudnak. Mindenkivel elhitetik, hogy a barátaik, de aztán az osztályfőnöknek meg rosszat mondanak róluk a hátuk mögött. És a tanárnéni nekik hisz mindig. Lehet azért hisz nekik, mert a szüleiknek sok a pénze és nagy autójuk van? Ha nem szeretem őket, pedig nem is cigányok, csak mert hazudnak, akkor én náci vagyok, Feri bácsi? 

A portásnénit sem szeretem, mert bántja a gyerekeket. Olyan, mint egy boszorkány és félek tőle. Nagy kampós orra van és mindenért szól. Amikor ott van az igazgató bácsi is, akkor nem olyan, akkor viccelődik velünk, de szerintem ő nem őszinte, csak azt akarja, hogy az igazgató bácsi kedvesnek higgye. A portásnéni mindig mondja, hogy szégyelljük magunkat, mert a nagyszüleit elvitték a háborúban. De én akkor nem is éltem és tudom, hogy anyu és apu sem bántotta, mert nem bántanak senkit, akkor miért mondja, hogy szégyelljem magam? Ha nem szégyenlem, akkor náci vagyok? De a portásnénit én nem az orra miatt nem szeretem, mert az utcánkban a virágos néninek is nagy orra van, de ő kedves, ad néha csokit és megkérdezi, mi volt az iskolában. Akkor nem vagyok náci, talán csak egy kicsit? A virágos néni nagypapáját is elvitték a nácik, és én ezért sajnálom a nénit és ezért sem akarom azt, hogy én náci legyek. Gyurcsány bácsi megírja nekem akkor, hogy én náci vagyok-e vagy nem? És lehetek úgy nem náci, hogy azért a hazugságot és a portásnénit és a Győzőt nem szeretem? 


VJózsika

10 éves tanuló 

--------------------------------------------------------------------------------------------


Kedves Józsika! 


Nem tudom, hogy Feri Bácsi fog-e válaszolni, de ha igen, akkor megelőlegezek egyfajta fordítást a soraihoz: 

Amikor anyukádékkal kastélyokat és régi Magyarország térképeket nézegettek, akkor nemcsak, hogy náci állat vagy, hanem egy irredenta köcsög is. 

Amikor Győző ellopja az uzsonnádat, szétveri az arcodat, körbekúrja apukád autóját egy húsz forintos érmével (amit tőled lopott), és te mindezek ellen esetleg csak egy kicsit is felemeled a hangod, akkor igen, náci vagy kisfiam, mert nem vagy képes felfogni, hogy Győző nehéz körülmények között kénytelen nevelkedni, amiért mellesleg a köcsög náci nagyszüleid, szüleid és persze a te leendő fasiszta gyermekeid a felelősek. 

Amikor a portásnéni elmeséli, hogy a köcsög náci nagyszüleid – nyilván felvételekkel bizonyítva – üldözték az ő nagyszüleit, és te vagy olyan köcsög náci, hogy nem sütöd le szégyenkezve a szemed és nem kérsz tőle bocsánatot, hanem csak értetlenkedve nézel, hogy mi a picsa közöd van ehhez az egészhez, nos, akkor sem, igen kedves Józsika, akkor sem vagy más csak egy rohadt köcsög náci. 

Akkor mit is tehetnél? – merülhet fel benned jogosan a kérdés. Semmit kedves Józsika, most ez a divat és ebből a divatból nagyon sokan nagyon jól megélnek.

2008. május 31., szombat

Tele van a faszom vol.1

Kezd a tököm telelenni.Hogy miért?Rövid leszek: a magyarok rákos daganati(cigány),a mindent irányító tetűhintások,a cionista ultrabaloldali seggnyaló kormányunk,a magyarellenes "magyarok",nemzeti jelképeinket támadó cionszoci kövületek,a hollókosztos megemlékezések emlékművek tuggyafaszom,a cigánynépszerűsítő plakát(merjünk színesebbek lenni! anyádba...),a tanárkiképző programok a szelíd diákok és populáris szüleik ellen,a gyakorlatilag 8.00 utáni "kijárási tilalom" mert ha kimész vagy megkéselnek,belédkötnek,kirabolnak,megaláznak stb a nemzetünk orkjai,a nácizás(mert náci aki hazafi,náci aki hollókosztagadó,náci aki picit törődik a szülőföldjével,náci aki megvédi a nemzeti jelképeket,náci aki ki meri ejteni a cigánybűnözés fogalmat,náci aki zsidózik,náci akit szemenlőnek az ávhsok,és náci aki mondja...),a gárdát támadó agyatlan liberális gyökerekkel,a magát magyarnak mondó de baloldali,kissebségbárti,szoci,áruló tetvekkel, az EU-val,amerikával,a kapitalistákkal,a fekete stb majmokat segítő karitatív szervezetekkel,az rtl klubbal,az anyátok köztel,a heti tetvessel, a brazil mocsokpfuj sorozatokkal,a rabszolgamunkával,és azzal hogy ezt a mocsok blogot csak magamnak és pár nacionalista hőbörgőnek írom.Röviden ennyi. Most lemegyek a kizárólag magyar termékeket forgalmazó smatch nevű fullmagyar vezetésű boltba és veszek 2 üveg tutiszöllőböl készült hazafias magyar bort és kóser tesco gazdaságos cólát és leiszom magam a szocreál stílusú számítógépasztalom alá....