Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

2008. május 31., szombat

De nehéz az iskolatáska...

Sokszor írtam, és feltehetőleg még nagyon sokszor fogom is írni, hogy ami ebben az országban jelenleg megy, az már nagyon - nagyon régen elhagyta a normalitás legenyhébb fogalmát is. Ám, amit tegnap olvastam a Magyar Nemzet ,"Pénzért jártak iskolába" című riportjában, az már tényleg messzemenőkig kimeríti a az éppeszűség határát. A történet úgy kezdődött - 2008. februárjában-, hogy Kerepesen az önkormányzatot felkereste egy magát a "Rászorultakat Segítő Közhasznú Alapítvány"-nak nevező szervezet. Hogy ezek kik? A fene se tudja. Ilyen, mellékvonalon feltehetőleg színesfémkereskedelemmel foglalkozó, fantomszervezet többezer van az országban. Mindenesetre tény, hogy felkereste az önkormányzatot mondván, hogy ők bizony itten mostan szeretnének felzárkóztatni. Hogy ki hívta oda őket? Ki kérte a segítségüket, azt a kutya se tudja. Jöttek, kopogtattak és nagyon szerettek volna felzárkóztatni.

Ez mind szép és jó. Nagyon nemes gesztus ez a keresztényi, felebaráti szeretet. Ám, ez a panamai fantomszervezet, nem állt meg ennyinél. Ők tovább licitáltak. Ügybuzgóságuk odáig tejedt, - feltehetőleg ezt is a puszta felebaráti szeretet mondatta velük, mert ekkora marhaságot csak komolyan mond az ember- , hogy ezt megfejelték azzal, miszerint még ők fognak fizetni azoknak, akik hajlandóak felzárkózni.

És ez most teljességgel komoly. Ez a nevenincs szervezet azt találta ki, hogy azoknak a "hátrányos helyzetű" (gyengébbek kedvéért: láblógató cigány) egyéneknek, akik hajlandóak rávenni magukat arra, hogy még a nyugdíjjaskoruk előtt megszerezzék az általános iskolai bizonyítványukat, azoknak ők bizony fizetni fognak. Ez egyfajta ösztönzés akart lenni addig , amíg a tudásvágy utat nem tör a középkorú "kisdiákokba". Mert azt hiszem rasszizmus lenne feltételezni, hogy ezek a "hátrányos" helyzetű színesfémkereskedők illetve magánvállalkozók, főállású segélylesők nem akarnak se tanulni se dolgozni. Erről természetesen szó sincsen. Se Kerepesen, se máshol. Egyszerűen nem tudnak se tanulni, se dolgozni. Nincsen rá pénz, az állam nem segít maguktól meg nem tudnak stb. Ám ez év februárjában végre rájuk ragyogott a az isteni szerencse. Jött ez a banánköztársaságbeli fantomszervezet és megígérte, hogy amennyiben elmennek az oktatásokra ahol megtanítják nekik a betűvetés, az olvasás, a számolás fortélyait - közvetlenül az előtt, hogy megmutatták nekik miképpen működik az angol vécé illetve hogyan illik legalább megözelítőleg emberként viselkedni, késsel villával enni, vagyis amint elsajátítják még a nyugdíjjas éveik előtt azt, amit normáliséknál egy 14 évesnek már természetes-, nos akkor minden 150 órás rész képzés végén, és most kapaszkodjanak meg!, megkapják a jelenlegi minimálbérnek megfelelő összeget. És ez nem vicc!

Magyarán szólva, semmi más dolguk nem volt a kerepesi "hátrányos helyzetűeknek", mint elvégezni egy röpke kurzus alatt a nyolc általánost. Jó-jó értem én ez nem egyszerű feladat a számukra. Főleg így zanzásítva nagyon nehéz megismerkedni a szorzótáblával, az összeadással és egyéb alapvető, de esetükben bonyolult feladattal. Ezt én teljességgel meg is értem. Elvégezni a nyolc általánost, az már egész embert kíván. Főleg munka mellett, ösztönzés nélkül. No de azt hiszem ez a teher kevés cigány vállára nehezedik. Jött tehát ez a nevenics szervezet és azt ígérte, hogy amennyiben beiratkoznak a képzésükre, és el is végzik azt ,vagyis szereznek annyi tudást ami egy nagyon szerény képességű 13-14 éves gyereknek van, akkor ezért cserébe -hiszen nagy fába vágták ezzel a fejszéjüket "hátrányosék"-, mindezt az emberfeletti küzdelmet azzal honorálják, hogy a tanulás ideje alatt, minden 150. óra után, megkaják a jelenlegi minimálbért, megfeszített munkájuk eredményeképpen. Ez már egyszerűen abszurd. Na de azért nem eszik ilyen forrón a kását Kerepesen sem. Voltak további feltételek. Azon túl, hogy a nagydolgukat nem a teremben végzik és nem is az udvaron, kötelező volt minden egyes órán megjelenni. Azért ez sem kis feladat. És ezt hogyan ellenőrizték? Na nem, nem írtak jelenléti ívet kérem szépen, az feltehetőleg sértené a személyiségi jogaikatt, egyszerűen azzal fenyegették meg őket, hogy bármikor jöhet fenntről, - a nagyoktól- szúrópróbaszerű ellenőrzés. Aki pedig aznap éppen nem tartózkodik az oskolában, na az keresztet vethet a pénzére. Elég egyetlen hiányzás, és a pénzt megvonják.

Nos gondolom mondanom sem kell, hogy hány "hátrányos helyzetű" egyénben éledt fel hirtelen a tanulni akarás. Egész pontosan 73-an jelentkeztek erre a fizetős felzárkóztatásra. Vonzó volt a lehetőség, hogy az újabb semmittevésért 150 óránként (annyi ideig tartott egy részkurzus) megkapják a minimálbért. A kissé kivénhedt nebulók jártak is egy rendszeresen, egészen addig, amíg le nem telt az első 150 óra és a beígért pénz, a jutalom, csak nem akart megérkezni. De ezt a pofátlanságot már a cigányok sem viselték el. Ők megfeszített munkával jártak be minden nap, nem szartak a pad alá, megtanulták leírni a nevüket, egyszóval mindent megtettek, de a beígért minimálbér sehol. Na ez már Strassburgért kiált. Egy darabig reklamáltak, a panamai banáncég meg hitegette őket, hogy majd a jó Gyurcsány fizet, csak most ő is nagy trutyiban van. De egy idő után elfogyott a tanulni vágyók türelme is. (Arról nem is beszélve, hogy a polgármester sem látott egy fillért sem a beígért terembérletért, mert az önkormányzat épületét használták az önképzőkör székhelyeként.) A fantomcég vezetője, Orsósné Varga Mária, meg hitegetett mindenkit.

A tanulásra szomjazó "fiatalonak" pedig hamar elmúlt a szomjúsága, így a 73 fős hallgatóság 3 főre csökkent. Maradt a felháborodás, amiért megkárosították őket. Hogy önök most ezt nem értik? Hogyan is károsítohatták volna meg őket? Ahogy a helybeli volt nebulók mondják, ők bizony megkárosultak emiatt a felzárkóztatás miatt, mert a legtöbbjük és itt idéznék: "felmondott az iskola miatt a munkahelyén". Ez azért tényleg szörnyűség. Hiszen feltehetőleg egy jól fizető, nehéz fizikai munkát igényló munkahelyet hagytak ott, a tudásszomj miatt. Teljesen jogos, hogy most kicsit elszontyolodtak a kerepesi cigányok. Valószínűleg a munkahelyükön már mást alkalmaznak helyettük. Minden bizonnyal valamely tanulásra kevésbé fogékony társukat.

És még csodálkozik bárki is, hogy ezek után már nincsen kedvük tanulni és a felzárkózás puszta gondolatától is kiveri őket a víz.


Zeneletöltés 12

Titkolt ellenállás-hoth páncélosai

Tele van a faszom vol.1

Kezd a tököm telelenni.Hogy miért?Rövid leszek: a magyarok rákos daganati(cigány),a mindent irányító tetűhintások,a cionista ultrabaloldali seggnyaló kormányunk,a magyarellenes "magyarok",nemzeti jelképeinket támadó cionszoci kövületek,a hollókosztos megemlékezések emlékművek tuggyafaszom,a cigánynépszerűsítő plakát(merjünk színesebbek lenni! anyádba...),a tanárkiképző programok a szelíd diákok és populáris szüleik ellen,a gyakorlatilag 8.00 utáni "kijárási tilalom" mert ha kimész vagy megkéselnek,belédkötnek,kirabolnak,megaláznak stb a nemzetünk orkjai,a nácizás(mert náci aki hazafi,náci aki hollókosztagadó,náci aki picit törődik a szülőföldjével,náci aki megvédi a nemzeti jelképeket,náci aki ki meri ejteni a cigánybűnözés fogalmat,náci aki zsidózik,náci akit szemenlőnek az ávhsok,és náci aki mondja...),a gárdát támadó agyatlan liberális gyökerekkel,a magát magyarnak mondó de baloldali,kissebségbárti,szoci,áruló tetvekkel, az EU-val,amerikával,a kapitalistákkal,a fekete stb majmokat segítő karitatív szervezetekkel,az rtl klubbal,az anyátok köztel,a heti tetvessel, a brazil mocsokpfuj sorozatokkal,a rabszolgamunkával,és azzal hogy ezt a mocsok blogot csak magamnak és pár nacionalista hőbörgőnek írom.Röviden ennyi. Most lemegyek a kizárólag magyar termékeket forgalmazó smatch nevű fullmagyar vezetésű boltba és veszek 2 üveg tutiszöllőböl készült hazafias magyar bort és kóser tesco gazdaságos cólát és leiszom magam a szocreál stílusú számítógépasztalom alá....

2008. május 30., péntek

Kutyáknak és románoknak tilos a belépés!


Olaszország után a spanyol latin rokonoknak is elegük van az őket elárasztó tetves románokból. A Gardianul című román nyelvű újság írja: a Spanyolországhoz tartozó Mallorca szigetén az egyik informatikai üzlet elé kitett táblán az olvasható, hogy kutyáknak és románoknak tilos a belépés.

A Gardianul című román újság beszámolója szerint a Spanyolországhoz tartozó Mallorca szigetén egy számítógépeket árusító üzlet elé kitett táblán, a kék-sárga-piros román nemzeti színekre írt szöveg így hangzik: „Előzetes engedély nélkül kutyáknak és románoknak tilos a belépés. Aki ezt mégis megteszi, azt kikergetjük.”


A mallorcai rendőrség román panasz nyomán a tábla eltávolítására szólította föl az üzlet tulajdonosát, de az megtagadta a hatósági utasítást mondván, hogy román tolvajok csak a múlt hónapban háromezer euró értékű árut loptak tőle – írja a román Gardianul.

 

A Zászlót és a Gárdát támadja a megacion hárpia





Az Árpád-sávos zászlót nem történelmi okoskodás és nem is politikai csűrés-csavarás, hanem több százezer magyar ember (nem, zsidó ember) halála miatt kell végleg száműzni a közterekről és a közéletből - jelentette ki Lévai Katalin. MSZP-s országgyűlés képviselő, az egyik levérengzőbb, gyűlölettel teljesen átitatott, szocialistának álcázott megacionista boszorkány.

A politikus annak kapcsán fejtette ki a véleményét, hogy - mint fogalmazott - a szélsőjobb Hajdú-Biharban is megjelent. Konkrétan azt kifogásolta, hogy a Jobbik és a Magyar Gárda pénteken Hajdúböszörményben trianoni emléknap keretében kívánja rehabilitálni az Árpád-sávos zászlót, s azt ceremoniális körülmények között átadni Kiss Attila országgyűlés képviselőnek, a város fideszes polgármesterének.

szerkesztői kommentár: ez a repedtsarkú az egyik levérengzőbb, gyűlölettel teljesen átitatott, szocialistának álcázott megacionista boszorkány.

2008. május 29., csütörtök

Munka helyett fenyegetés


Mint arról már korábban is beszámoltunk, Monokon a polgármester megunta, hogy a semmittevésért fizessenek ki segélyt a "rászorulóknak". Ez sajnos nem országos tendencia, de mindenképpen üdvözlendő kezdeményezés. Hiszen mi jogon vesz fel pénzt az, aki azért tulajdonképpen semmit sem tesz? Arról már nem is beszélve, hogy azt a pénzt, amit az adózó és ebből kifolyólag a dolgozó emberek járulékaiból csak úgy felvesznek, még véletlenül sem arra költik amire kapják. De ez sajnos már bevett gyakorlat a cigány társadalom részéről. Segélyért sorba állni tudnak. Sírni, hogy nincs mit enni azt tudnak. Akkor bizony nagyon tudnak hivatkozni arra, hogy ők milyen szomorú és hánytatott sorsúak, de ha ne adj isten arról lenne szó, hogy ezért valamit tenni is illene, hiszen azt gondolom ez az elvárható minimum, akkor nagyon csöndben vannak.
Ezt unta meg a monoki polármester és döntött úgy, hogy a segélyt sajnos csak akkor lehet megkapni, ha ezért cserébe dolgozik is valamicskét az "elnyomott" kisebbség. Hozzátette, tisztában van természetesen azzal, hogy ezzel szembe megy a jelenlegi törvényekkel, de már nem tudja tovább nézni, hogy egyesek pusztán a segélyekből vegetáljanak, méghozzá nem is rosszul. Továbbá, teljesen jogosan, felháborítónak tartotta azt is, hogy a számukra kiutalt támogatás nem jut messzebb az első kocsmánál. Felháborító, hogy ez a véleményem szerint teljesen jogos változtatás miszerint segélyt csak az kaphat aki ezért tesz is valamit, jelenleg jogszabályokba ütközik. Felháborító, de nem meglepő egy olyan országban, ahol a bűnözés, a semmittevés jövedelmezőbb, mint az ha valaki becsületesen dolgozik.

Törvénybe ütközik az, ha a segélyek folyósítását munkához kötik? Ez már a teljes abszurdum. Józan ésszel teljességgel felfoghatatlan. Nem az lenne a normális, ha legalább közmunkát végezne az aki dolgozni nem, de segélyért sorba állni azt hajlandó? Nem ez lenne a normális? Mindezek ellenére nem voltak kétségeim affelől, hogy ez az intézkedés majd nem lesz mentes a felhábotrodásoktól, igaz egy normális országban nemhogy felháborodás, hanem egyönetű elismerés fogadná. Bocsánat, egy normális országban sor sem kerülhetne ilyen intézkedésre, mert egy normális országban teljesen magától értetődik az, hogy semmit sem lehet ingyen -pénzt meg pláne-, pusztán azért megkapni mert valakinek csípi a szemét a munkának még a puszta gondolata is. Normális országban. Nálunk azonban az a teljesen normális, hogy a cigány társadalom, már attól is szélütést kap, ha valakit dolgozni lát, nemhogy ő végezzen bármiféle fizikai munkát. Számukra az körülbelül annyira elképzelhetetlen, mint elsajátítani azt a normát amit a többségi társadalom elvárna tőlük. Számukra - hála a politikai "elitnek"-, a láblógatás a semmittevés életforma. A munka meg messziről kerülendő. Félnek tőle, mint ördög a tömjénfüsttől. Már a gondolatába is belebetegednek.

A segélyből ők tökéletesen el tudtak tengődni azon a szinten, ami a kutúrájukból fakadóan megfelelő életszínvonalnak mondható. Sőt, néha még jobban is, hiszen ott ahol még az angol WC is körülbelül annyira ismeretlen fogalom, mint Etióp gyereknek a marhalábszár roston, ott abból a pénzből, amit a semmittevésért kapnak királyi körülmények teremthetőek. Minek akkor dolgozni, amikor még honfitársuk Caramell, (azon szerencsések kedvéért akik nem ismernék a szerencsétlent, elmondom, hogy ő egy énekes) is kijelentette, hogy alkalmatlan a fizikai munkára. Segélyből élni tehát lassan a cigányoknál életforma lett, és ha valaki munkára próbálná kényszerítnei a társadalmon piócáskodó réteget, hát megnézhetné magát. A jogvédőktől, a tagbaszakadt cigányig, mindenki igyekezne jobb belátásra bírni.

Ezt igyekezett a monoki polgármester is megtenni. Következménye? Halálos fenyegetések tucatját kapja telefonon, amiért szeretett volna leszámolni ezzel a teljesen irracionális helyzettel, hogy segélyeket osztogassanak potyára azoknak, akiknek eszük ágában sincsen dolgozni. Gondolta, magától értetődő az, miszerint segélyt csak munkáért cserébe lehet kapni. Az. Teljesen normális lenne, egy normális országban. Itt azonban halálos fenyegetés jár érte.



2008. május 28., szerda

Felgyújtottak egy cigányputrit

Begyújtjuk újra a kemencét!!
 
|
 

Mintegy 70 lakót kellett kimenekíteni arról a Nápoly környéki romatelepről, amit most gyújtottak fel. Nem ez volt az első eset, több ilyen telep lángba borult, miután, a gyanú szerint, egy roma lány ellopott egy olasz csecsemőt. A bosszúhadjárat miatt a legtöbb helyről elmenekültek a romániai bevándorlók. (ezt nálunk miért nem lehet??Értitek?:ELMENEKÜLTEK!!!-a szerk)
 


Egy szinte teljesen elhagyott romatelepet gyújtottak föl ismeretlenek szerdán. A kiérkező tűzoltók 70 lakót menekítettek kis, és próbálták megfékezni a lángokat.

Nápoly környékén több romatelep is van, ám az elmúlt hetekben többet is fölgyújtottak azután, hogy a gyanú szerint egy 16 éves roma lány elrabolt egy olasz csecsemőt. A gyújtogatás után a legtöbb telepről elmenekültek a lakók.

A telepeken zömmel romániai cigányok éltek. Az utóbbi hónapokban Olaszország-szerte a bevándorló romák ellen fordultak a lakosok, azt állítva, hogy a migránsok felelősek az egyre növekvő bűnözésért és rossz közbiztonságért. (ááá dehogyis!ők szépek,jók és semmi rosszat nem tesznek soha!segélyt és jogokat nekik! :)-a szerk)


Az Amnesty International emberi jogi szervezet szerdai jelentése arra hívta föl a római vezetés figyelmét, hogy az egyre terjedő rasszizmus miatt az ország veszélyes lehet a romáknak és a román állampolgároknak. (hálistennek!-a szerk)

Olvasó Orbánnak: A talpasotok voltam, de mára kuruccá lettem


Te mered Horthyhoz mérni magad, aki hazaszeretetéhez, erkölcséhez és tiszti hivatásához méltóan tűzzel-vassal tudta kiirtani a tetves, vérünket szívó kommunistákat, és nem zsíros állami pozíciókba juttatta őket, nem a zsebüket tömte ki pénzzel, mint ahogy te tetted ezt, Viktor!?


„Tisztelt” (?) Orbán Viktor!
Ha valaki egy ügynökökkel kistafírungozott párt elnöke, de ennek ellenére olyan hülye, hogy Kérinél vendégeskedik Stumpf Pityuval az oldalán, és komcsi kollégái lehallgatják, az meg is érdemli, és ne csodálkozzon, hogy utána kellemetlen kérdéseket tesznek föl neki. Ha viszont valaki egykori magyar „jobboldali” miniszterelnökként, zárt körben, suttyomban, cinikus módon színt vall nemzete és szavazótábora elárulásáról, az rendkívül aljas senkiházi, és nincs helye többé a nemzeti oldalon.
Márpedig, Viktor, te nem az első alkalommal árultál már el bennünket, benned ostobán bízó, megtévesztett barmokat. Sokan vagyunk egyszerű mezei Fidesz-talpasok, akiknek kinyílt a bicska a zsebében azon mondatod hallatán, hogy nem is akartál nyerni 2006-ban. Akkor miért nem szóltál nekünk, mindnyájunknak, akik éjt nappallá téve, saját pénzt, autót és energiát nem kímélve, sokszor családi békénket is felborítva, nem egyszer rokonságunkkal a kapcsolatot megszakítva plakátoztunk, szórólapoztunk, vívtuk az éjjeli ütközeteket a mocskos komcsi verőlegényekkel, és jártunk a gyűlésekre, utaztunk Pestre a Kossuth térre, hogy a szónoklataidat és nagyotmondásaidat hallgassuk?
Nekem már attól is felfordult a gyomrom, amikor a tetves Svábynak pökhendien odavágtad, hogy a kisgazdákkal sohasem akartál kormányozni, az csak kényszer volt, hiszen a józanész és az igazságérzet azért azt kérdeztette velem: akkor hogyan lettél volna valaha is Magyarország miniszterelnöke, te felfuvalkodott hólyag?
Sokan közülünk egyszerű fideszesek közül azért már elgondolkoztak azon, hogy vajon kit emeltek ki a 80-as években, és taníttattak Amerikában vagy Angliában, kormányzati szerepre „ítélve őket”? És miért pont titeket, „nagy kollégisták”? Már az sem volt ínyemre, hogy a beszédhibás, értelmi fogyatékos, szemét ügynök Medgyessy másodhegedűse voltál a miniszterelnöki vitán vitapartner helyett, de az betette a kaput, ahogy a Millenárison a napnál világosabban elcsalt választások után kapituláltál és rohantál gratulálni annak a rongy embernek, utána pedig engedtétek megsemmisíteni a szavazólapokat. Minden épeszű ellenzéki vezető a végsőkig újraszámláltatta volna – a’ la Bush – az elcsalt választások voksait, csak éppen Orbán Viktor nem szerette volna ezt. Egyszer elmondhatnád a híveidnek, hogy miért?

A konstruktív ellenzékiségedtől sem telt el a szívem tettvággyal, hiszen csak a vak nem látja, hogy ti ma már azért vagytok, hogy lefogjátok a nemzet még tenni akaró részének a kezét, nem azért, hogy tegyetek értük. Összehívtátok a számos nagygyűlést, amelyekre 300-400 kilométerről is eljöttünk sem a pénzt, sem a kocsit nem kímélve, hiszen nagy pofával változást ígértetek, és mi azt mondtuk: rajtunk nem fog múlni. Aztán nem történt semmi.

72 órát adtál a szocionistáknak – amin joggal röhögött az egész világ –, utána pedig füledet-farkadat behúzva mondtad le a 23-i nagygyűlést, mert beszartál a lehetőségtől, a felelősségedtől, amit, ha államférfi lennél, akkor vállaltál volna elődeidhez hűen.
Azzal a Horthyval példálózol – helytelenül –, aki nem tojt be sem a némettől, sem az orosztól, aki a kifosztott, kivérzett, kicsontozott Magyarországot virágzó állammá tette, és a mocsok, bennünket elveszejtő Nyugat árgus szemei előtt is újjá tudta szervezni a magyar haderőt. Aki nem volt rest kivégeztetni a 19-es zsidó terroristákat, míg te, te szerencsétlen, még börtönbe se küldtél egyet sem, sőt inkább pozíciójukban hagytad őket, hogy lehetőségük legyen egy újabb magyarellenes kormányzást előkészíteniük.
Hol vagy, te senkiházi a kormányzóhoz képest?

Ő nem váltogatta a vallását mint a köpönyegét! Ő még kapott valláserkölcsi oktatást, Ő még félte az Istent, neki még volt gyerekszobája, Viktor! Hozzá képest hol vagy te, aki a hírek szerint a nyugdíjakat akarod befagyasztani, hogy a csirkefarhátat se tudja már megvenni a havi 28 ezerből élő kisnyugdíjas vagy TSZ-nyugdíjas?

Killer Ági nekifogott a gyerekek kiirtásához, te folytatod a nyugdíjasok kivégzésével, Viktor? Hol vagy te Horthyhoz, ahhoz az emberhez képest, aki tudott és mert magyar lenni, aki csatában edződött és nem hagyta cserben a katonáit, mint ahogy te gyáván, vérlázító sunyisággal otthagytál bennünket a vérzivatarban az Astoria előtt?

Te vagy egy óriási, csattanós pofon a nemzeti oldalnak, egy sokkoló ébresztő! Mi több, nem a Gárdát, hanem téged illetne és nem egy pofon, hanem egy parasztlengő, de úgy, hogy a fal adja a másikat! Nem szégyelled magad, te szerencsétlen?
Te tartod magad hazafinak, akinek a nemzetét szolgáló, soha semmilyen törvényellenességet el nem követő Magyar Gárda szúrja a szemét, de a zsidó magánhadsereg, a Magyarország területén teljesen törvénytelenül, alkotmányellenesen működő, a Köztársasági Őrezredet is uralma alá hajtó zsidó fegyveres milícia, az In-Kal Security, az neked helyénvaló? Te tartod magad hívő embernek, aki a tömeggyilkos, gyermekek vérében gázoló zsidó Likud-pártot a testvérének tartja? Eszednél vagy te ember? A tisztességnek, az emberségnek már a csírája sem maradt benned?

Te mersz hazáról papolni, aki – bár szavaid szerint nem akartad megnyerni a választást – a választási törvény rendszeres és folyamatos megsértésével, a komcsikkal karöltve lopott több tízmilliárdért teleplakátoztattad az egész országot, és hülyítetted a magyart határon innen és határon túl? Ha láttad, hogy elcseszték a kampányt – már nem először persze – akkor miért nem rúgtad ki a Fidesz-agytrösztöd és terveztél másik kampányt? Pénzetek – ahogy láttuk – van bőven, tolvaj banda! Amíg nekünk a kezünk és a lábunk járt országszerte értetek, gazemberek, addig ti ezek szerint – teletömködve a zsebeiteket – jót röhögtetek rajtunk marhákon, akik komolyan vették a Fidesz céljait: megnyerni a választásokat!

Te mersz hazáról papolni, aki Erdélyben elhúzod a mézesmadzagot a testvérek előtt, hazaérkezve pedig kormányfőként akadályozod meg a kettős állampolgárság megadását a számukra? Hol vagy te Horthyhoz képest? Ő nem lopott, nem csalt, nem hazudott kormánytagjaival egyetemben, az ő kormánya nem volt tele kommunistákkal és titkos ügynökökkel, ő nem választott miniszterének olyan csirkefogót, akinek az apósa az utolsó komcsi belügyminiszter volt, de olyat sem, aki maffiavezérként uralja a fővárost és annak koszos kínai és lengyel piacait.

Te mered Horthyhoz mérni magad, aki hazaszeretetéhez, erkölcséhez és tiszti hivatásához méltóan tűzzel-vassal tudta kiirtani a tetves, vérünket szívó kommunistákat, és nem zsíros állami pozíciókba juttatta őket, nem a zsebüket tömte ki pénzzel, mint ahogy te tetted ezt, Viktor!?
Horthy tudta, hogy mi jár a nemzetüket megnyomorító zsidó komcsiknak: börtön vagy likvidálás.
Ezt az akasztófára való Gyurcsányt most már csak túléljük, de az Isten mentsen meg attól, hogy te még egyszer kormányra kerülj, ha minden szavad ilyen szemenszedett hazugság, ha nem különbözöl semmiben az elmebeteg köztörvényes bűnözőtől, ha téged is úgy kell majd ezek után hallgatni, hogy bort iszol és vizet prédikálsz!

Ha a választásokon hazudtál – ezt jól írja az egyik olvasó – akkor mi mindenben hazudtál még? Ha párttársaiddal együtt nem te fosztottad ki százmilliárddal a Postabankot, akkor ki?
Ha a szocionistákkal párhuzamosan nem ti raboljátok szét a kórházakat és rendelőintézeteket Pesti Imrétekkel az élen, akkor vajon kik, Viktor? Ha nem te játszottad át tettestársaiddal együtt a Széchenyi Terves pénzek jórészét nyugati vállalkozásoknak, akkor ki, Viktor? Ha nem ti támogattok mindig valamilyen állami posztra – most éppen főbírónak – kommunistákat, zsidókat és spicliket, akkor kik, Viktor?

Ha nem Deutsch Tamással együtt loptatok szintén milliárdokat az elcseszett és már a korábbi raktárából is szétlopott stadion beléptető rendszeren, akkor vajon kik tették ezt? Ha nem te vártad ki, amíg ezt az ostoba zsidó-cigányt személyesen Mádl engedi át az államvizsgán – a mindenkori magyar kormányok és mindnyájunk nagy szégyenére – akkor ki?
Ha nem te játszottad át a 12 állami gazdaságot fillérekért a csókosoknak, akkor ki? Ha nem menekültél el a hajóról menekülő patkányhoz hasonlatosan az Astoriánál – már sokadszorra – magunkra hagyva bennünket, akkor mit csináltál? Talán tisztességes, hazafi módjára viselkedtél?

Még a rendőrök által véresre vert, féleszű egykori szóvivőtök is megszégyenített téged emberségből, Viktor. Hihet az ember a Fideszben, de attól még nem kell ostoba birkának lenni, vagy nem kell a homokba dugnia a fejét. Attól, hogy közöttünk vannak a gazemberek, még nem lesznek tisztességesek, és nem lesznek különbek a kommunistáknál.

A talpasotok voltam, de mára kuruccá lettem. Neked köszönhetem, Viktor. Sem a komcsik, sem te nem érdemeltek kíméletet. Mindnyájatoknak pusztulnotok kell a közéletből, de remélem, hogy előtte mindnyájatokat felelősségre vonnak és elszámoltatnak majd mindarról a felfoghatatlan mennyiségű pénzről, amit tőlünk a nemzettől loptatok el, éhes gyerekszájak, szoptatós anyák, dolgos kezű magyar emberek elől.
És ne feledd: az ellenségnél sokkal megvetendőbb és gyűlöltebb az a vezér, aki a saját hadseregét árulja el és hagyja cserben. Horthy adott ennek a nemzetnek, felemelte ezt az országot, és nem elárulta, nem kirabolta azt.

Hlavathy Richárd
volt Fidesz-talpas
Szatymaz

2008. május 26., hétfő

Életveszélyesen megfenyegették a Jobbik váci tagjait

eredeit cikk

2008, május 26 - 10:14 Közlemény

A sajtóban megjelent ominózus cikk - amely szerint a szocialisták nemkívánatosnak tartják létezésünket - és az azt követő, publicitást nyert közleményünk óta eltelt időben sem volt tétlen a Jobbik váci szervezete, hiszen a trianoni, Magyar Gárdával közös rendezvényünk komoly szervezési munkát igényel. Ennek egyik állomása volt, hogy a május 24-i taggyűlésünk után kollektíve igyekeztünk a posta parkba "terepszemlét tartani".

A helyszínen hamarosan megjelent két cigány származású férfi, akik alpári hangnemben cigarettát követeltek tőlünk. Miután kérésüket megtagadtuk, egyikük kijelentette, hogy kibelez (!) bennünket. Csupán létszámbeli fölényünknek köszönhettük, hogy atrocitásra végül nem került sor és további fenyegetések közepette eloldalogtak.

A közelgő rendezvényünkkel riogató helyi szocialista politikusok jól tennék ha inkább az egyre jobban elharapódzó utcai erőszakkal foglalkoznának, mert a társadalmi békére nem a méltósággal megemlékezni kívánó jobbikosok, gárdisták és szimpatizánsaik jelentik a veszélyt, hanem az indokolatlanul kedvezményezett helyzetben lévő, azzal folyamatosan visszaélő agresszív csoportok!

Jobbik váci szervezete

(ui:A térfigyelő kamerák áldásos tevékenysége,és az esetleges "utcai harc" utáni ,a jobbikot negatívan értékelő,"lenácizó" kritikák miatt nem történt sor "fizikai nevelésre"!--a szerk.)

Zeneletöltés 11

German Military Marches - Panzer Lied (Battle of the Bulge Movie)

Zeneletöltés 10

german military marches - Erika

Zeneletöltés 9

Divizio88-Fegyverbe Magyar!!!

Zeneletöltés 8

Archívum- Idegenek kifelé!

2008. május 25., vasárnap

Zeneletöltés 7

A következő számot azon ÁVH-s hivatali szerveknek ajánlanám akik esetlegesen megfigyelik az oldalt,és nem utolsósorban okt.23. emlékére!:

Archívum-Rendőrállam

zeneletöltés 6

Archívum-Nem én vagyok extrém hanem a rendszer!