Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

2008. június 30., hétfő

Ezért én most náci vagyok?

Kedves Gyurcsány Ferenc bácsi! 

Én egy 10 éves iskolás fiú vagyok, és azt szeretném megkérdezni Feri bácsitól, hogy én náci vagyok-e? 

A szüleimmel gyakran kirándulunk és megnézzük a szép régi várakat itt és külföldön is. Nagyon jó érzés hallani, hogy régen sokkal több várunk volt és a mi országunk is nagy volt. Ezért büszke vagyok a régi magyarokra, akik bátrak voltak. Szeretnék majd felnőttként én is bátor lenni. Ezért én most náci vagyok? 

Az osztályban nem szeretem a Győzőt, mert büdös, nem fürdik senki szerint sem és senki nem akar mellé ülni. A Katitól mindig elveszi a tízóraiját, és csúnyán beszél vele. Meg másokkal is csúnyán beszél és verekszik és lop is. Ő cigány, a szülei is koszosak. Nem szeretem őt, de akkor én most már náci vagyok? A Kitti is cigány, de őt szeretem mert szép ruhákat vesz fel és segít az órán is. Akkor azért nem vagyok annyira náci? De azért volt, hogy a Tibivel, aki nagyobb, meg akartam verni a Győzőt, mert bántja a Katit és hiába mondtam, hogy ne bántsa. Akkor mégis náci vagyok, Gyurcsány bácsi? 

A Józsit sem szeretem az osztályban, meg egy kicsit a Sanyit sem, mert hazudnak. Mindenkivel elhitetik, hogy a barátaik, de aztán az osztályfőnöknek meg rosszat mondanak róluk a hátuk mögött. És a tanárnéni nekik hisz mindig. Lehet azért hisz nekik, mert a szüleiknek sok a pénze és nagy autójuk van? Ha nem szeretem őket, pedig nem is cigányok, csak mert hazudnak, akkor én náci vagyok, Feri bácsi? 

A portásnénit sem szeretem, mert bántja a gyerekeket. Olyan, mint egy boszorkány és félek tőle. Nagy kampós orra van és mindenért szól. Amikor ott van az igazgató bácsi is, akkor nem olyan, akkor viccelődik velünk, de szerintem ő nem őszinte, csak azt akarja, hogy az igazgató bácsi kedvesnek higgye. A portásnéni mindig mondja, hogy szégyelljük magunkat, mert a nagyszüleit elvitték a háborúban. De én akkor nem is éltem és tudom, hogy anyu és apu sem bántotta, mert nem bántanak senkit, akkor miért mondja, hogy szégyelljem magam? Ha nem szégyenlem, akkor náci vagyok? De a portásnénit én nem az orra miatt nem szeretem, mert az utcánkban a virágos néninek is nagy orra van, de ő kedves, ad néha csokit és megkérdezi, mi volt az iskolában. Akkor nem vagyok náci, talán csak egy kicsit? A virágos néni nagypapáját is elvitték a nácik, és én ezért sajnálom a nénit és ezért sem akarom azt, hogy én náci legyek. Gyurcsány bácsi megírja nekem akkor, hogy én náci vagyok-e vagy nem? És lehetek úgy nem náci, hogy azért a hazugságot és a portásnénit és a Győzőt nem szeretem? 


VJózsika

10 éves tanuló 

--------------------------------------------------------------------------------------------


Kedves Józsika! 


Nem tudom, hogy Feri Bácsi fog-e válaszolni, de ha igen, akkor megelőlegezek egyfajta fordítást a soraihoz: 

Amikor anyukádékkal kastélyokat és régi Magyarország térképeket nézegettek, akkor nemcsak, hogy náci állat vagy, hanem egy irredenta köcsög is. 

Amikor Győző ellopja az uzsonnádat, szétveri az arcodat, körbekúrja apukád autóját egy húsz forintos érmével (amit tőled lopott), és te mindezek ellen esetleg csak egy kicsit is felemeled a hangod, akkor igen, náci vagy kisfiam, mert nem vagy képes felfogni, hogy Győző nehéz körülmények között kénytelen nevelkedni, amiért mellesleg a köcsög náci nagyszüleid, szüleid és persze a te leendő fasiszta gyermekeid a felelősek. 

Amikor a portásnéni elmeséli, hogy a köcsög náci nagyszüleid – nyilván felvételekkel bizonyítva – üldözték az ő nagyszüleit, és te vagy olyan köcsög náci, hogy nem sütöd le szégyenkezve a szemed és nem kérsz tőle bocsánatot, hanem csak értetlenkedve nézel, hogy mi a picsa közöd van ehhez az egészhez, nos, akkor sem, igen kedves Józsika, akkor sem vagy más csak egy rohadt köcsög náci. 

Akkor mit is tehetnél? – merülhet fel benned jogosan a kérdés. Semmit kedves Józsika, most ez a divat és ebből a divatból nagyon sokan nagyon jól megélnek.
Mentálhigiénia


Az egyik internetes oldal szenzációként hozza a hírt, miszerint egy bizonyos Párduc Krisztián (Christian Panthera) most aztán nyakig ül abban a bizonyosban, mert ahogy olvasom bizony sikerült teherbe ejtenie egy iskolás lányt. A lány -elmesélése szerint- már rég óta nagy rajongója volt a Párducembernek. Rendszeresen bejárt a tévéműsorba ahol Krisztián a tudományát mutogatta. A műsor felvétele után sokat beszélgettek, később már e-maileztek is egymással. Elmondása szerint nem ekkor esett teherbe a "mentalistától", -a telefonon keresztül való kuruzslás Gyurcsok Úr reszortja- hanem később, miután sikerült kinyomoznia Párduc számát -nyilván felkereste a Fővárosi Állat és Növénykertet, ahol boldogan álltak a szolgálatára-. A többi már teljesen hétköznapi, mondhatni alantas egy "mentalistához". Telefonálgatások, ismerkedés, kikocsikázás a budai hegyekbe, majd ölelkezés az autóban.
Ez eddig nem több, mint egy átlagos, szellemileg alulöltözött kiskamasz és egy értelmileg szintén csökkent képessségű magamutogató "sztár", egyéjszakás kalandja. De, és itt jön a csavar, Párduc Úr az ugyan elismeri, hogy volt egy kis kalandja a lánnyal, ám a terhességét nem. Vagyis azt, hogy a születendő gyermek apja ő maga lenne. Ezt azzal a megcáfolhatatlan ténnyel támasztja alá, miszerint "
Mentalista lévén érezném, ha gyermekem fogant volna, de nem érzek semmit." Ez azt hiszem teljesen meggyőző érv. Ha a Párduc Úr nem érzi, akkor valószínűleg tényleg úgy is van. Kedves Párduc Úr, kezeltesse magát. Köszönöm.

2008. június 28., szombat

2008.julius.05.

Nem fogok litániát irni hogy igy meg ugy  mocskok...Egyszerűen felvázolom a jövőképet 5.-re! :

"A szivárvány színű zászló vérrel lesz borítva!"

Ez nem fenyegetés,ez igéret....

ime az idekapcsolódó cikk:

"Július 5-én önvédelemből támadunk!


Magyar Hazafiak! Honfitársak!

Nem engedhetjük és nem is fogjuk hagyni!
Magyarország keresztény ország több mint ezer éve, ebből következően nálunk nem kaphat teret semmiféle aberrált, gusztustalan, szégyenletes felvonulgatás!
A nemzetnek van ebbe beleszólása, és a magyar ember nem kér a magamutogató beteges másságból! Sőt, bennünket nem érdekel az sem, hogy hitvány parlamenti politikusaink tárt karokkal és nyitott pénztárcával várják és támogatják a buzikat! Akár együtt is vonulhatnak velük, hiszen minden parlamenti frakciónak megvannak a díszbuzijai! 

Inkább azon fáradoznának, hogy Magyarországot visszaemeljék régi fényébe, ehelyett azonban azzal vannak elfoglalva, hogy miként alázhatnák meg jobban és mocskolhatnák be újra és újra hazánkat.
Amennyiben a homokosok megpróbálják csak az orrukat is bedugni a fővárosba, mi a föld alól előtűnve ott leszünk és finoman szólva, felvilágosítjuk őket arról, hogy itt semmi keresnivalójuk nincs. Nem csupán "érzékeny" lelki világukba fogunk beletaposni!

Felhívjuk az összes magyar, felelősen gondolkodó családot, apákat és anyákat, hogy jöjjenek el mindannyian, és űzzük el véglegesen a pederaszta hordát! Nem nézhetjük ugyanis tétlenül, hogy ilyen genetikai hulladékok rossz példát mutassanak gyermekeinknek!
Nem tartható tovább a keresztény értékek megcsúfolása, bemocskolása!
Nem hagyhatjuk a sötétség és az istentelenség térhódítását, ezért - önvédelemből! - támadnunk kell!

Felkészülten, összehangoltan, kiszámíthatatlanul, elszántan és keményen!
A rendőrséget is felszólítjuk, hogy végre legyenek a rend őrei, és beteg állatokat ne védjenek, hanem vegyenek részt a mocskok eltakarításában!
Ha nem, úgy velük együtt futhatnak ők is, mert nem lesz irgalom azok irányába, akik a nemzet akaratával próbálnak szembe menni...
Hosszútűrő a magyar, de amikor betelik a pohár, akkor kő kövön nem marad!

Most még van idő. Még meggondolhatják magukat a fesztivállázban égő bűnös egyedek, hogy változtassanak szándékukon, és messzire elkerüljék a magyarok fővárosát! Ezt addig tegyék meg, amíg lehet, mert ha nem, azt követően nem csak Budapesten, de máshol sem lesz lehetőségük magukat mutogatni!
Mi szóltunk előre, a jó szándék ez esetben sem hiányzott belőlünk...

Július 5-én, szombaton délután minden magyar önvédőt ellenállásra szólítunk, a megadott helyen találkozunk! Az Oktogánnál csapatainkat egyesítjük!


Támadunk! 

Kovács Géza
A Magyar Önvédelmi Mozgalom tiszteletbeli elnöke
2008. jún. 18. "

2008. június 23., hétfő

Félelemkeltés Galgagyörkön

Ma reggel a TV2 Mokka című műsorának vendége volt a Galgagyörkről elmenekült család feje és Dósa István a Magyar Gárda főkapitánya. Mint azt már számtalan helyen megírták a galgagyörki családnak azért kellett a saját házából elmenekülnie, mert a házhoz tartozó úgynevezett nyári konyhába egy cigány család önkényesen beköltözött és onnan senki kedvéért nem volt hajlandó kiköltözni. A család hiába kérte a falu jegyzőétől kezdve a rendőrség segítségét, hogy ugyan bírják már rá a hívatlan vendégeket a költözésre. Ígéreteket persze kaptak, hogy majd intézkednek csak győzze szépen kivárni. Nem lehet csak úgy az utcára tenni egy családot, kiváltképen ha az a család cigány. Sértené a jogaikat. Meg különben is minek nekik az a nyári konyha? A "szomszédok" tehát háborítatlanul éltek tovább, sőt olyannyira otthon érezték magukat, hogy a tiltakozó családnak el is láták a baját valahányszor felhánytorgatta nekik, hogy mi jogon élősködnek más tulajdonában. Még nekik állt feljebb és ezt nyomatékosítva el is kalapálták a családfőt, az autóját megrongálták és sorolhatnánk. Az ígérgetések meg maradtak továbbra is ígérgetések a jegyző és a rendőrség részéről, mígnem odáig fajult a helyzet, hogy 30-40 kapával, kaszával felfegyverkezett "szomszéd" igyekezett jobb belátásra bírni a családot. A segítségül kiérkező négy (!) rendőr meg talán még a családnál is jobban féltve életét, nem mert közbeavatkozni, a családdal együtt bemenekült a házba várva az erősítést. Elég paradox helyzet állt elő. A házban jogosan élő család lett kitúrva, az önkényesen beköltöző "szomszédok" által. Végső elkeseredésükben fordultak a Magyar Gárdához, hogy legalább abban segítsen nekik valaki, ha jogos tulajdonukat vissza már nem is kaphatják, hogy el tudjanak menekülni onnan. A kiérkező Magyar Gárda segítségéből, -nem meglepő módon- a "független" média cigányüldözést kreált. Elképesztő történet. Már az első hírek is teljességgel abszurdak voltak. "Szomszédok" vitájának állították be az ügyet, az elkeseredettségében a Gárdát kihívő családfőt pedig rasszistának állították be. Milyen "szomszédok"? Kérdem én. Önkényes lakásfoglalók. Az igen, no de szomszédok? Elképesztő.

A reggeli műsorban sem az volt a téma, hogy miért kellett a saját lakásából elmenekülnie egy családnak, hanem, hogy a "Magyar Gárda megjelenése félelmet kelt a romák körében Galgagyörkön" Ez már az abszurd netovábbja. Mégogy félelmet kelt? Még számon is kérte a kisebbség fogadatlan prókátora Jakupcsek Gabika, hogy "miért kellett a Magyar Gárdát kihívnia a családfőnek?". Hogy merészelte megtenni? Szerencsétlen családfő meg hiába mondta, hogy ha nem segítenek neki ő most "nem lenne itt". Ez nem érdekelte Jakupcseket. Csak erőltette, hogy mit képzel magáról a családfő, hogy félelmet kelt a romákban a Magyar Gárda masíroztatásával. A megszeppent férfi teljesen feleslegesen mesélte el, hogy ő hívta a rendőrséget is, de a szerencsétlen rendőrök a 30-40 feldühödött roma elől bemenekültek a házukba. Velük együtt. Hiába mondta, hogy az élete "veszélyben volt", hogy "halálfélelme volt". Ez senkit sem érdekel. Miért kellett a Magyar Gárda oda? Nem szégyelli magát? Nem gondol bele, hogy az ott élő romáknak ez micsoda trauma?

Elképesztő ez a mentalitás amit Jakupcsek gabi megenged magának. Felelősségre vonja a családja és saját életét féltő férfit. Mit képzel magáról? Félelemben élnek azóta a ciányok Galgagyörkön. Ebbe gondoljon bele az önző családfő. Arcátlan pofátlanság amit egyesek megengednek maguknak. Beköltöznek a házába illetéktelenek, az autóját összetörik őt magát összeverik, a kutyáján átmennek fűkaszával, nekitámadnak negyvenen kaszával, a rendőrség jobban fél mint ők, és kétségbeesésében kihívja a Magyar Gárdát, hogy legalább az életét megmentse és el tudjon menekülni a saját házából, félelmet keltve a cigányokban. Ez kérem felháborító. A rasszizmus legmélye.

Elszképesztő arcátlan pofátlanság amit a Jakupcsek megengedett magának. "Félelmet kelt a romákban". A pofám leszakad komolyan. Ha nem hallom nem hiszem el. Nem az a hibás aki beköltözik más házába illetéktelenül? Aki összetöri az ezt szóvátevő autóját, beszakítja annak dobhártyáját? Nem. Elképesztő.

"Elfajult a szomszédok vitája". És ezzel el van intézve. Hihetetlen.

2008. június 22., vasárnap













Alföldi Géza:
(1908 június 22. - 1991 október 25.)


Csak a gyökér kitartson

A fa névtelen gyökereinek ajánlom




Kint a szőlőnkben, emlékszem rája,
Deszka kunyhónk előtt állott
Öregapám diófája.

Ha vihar támadt, - szőlőkötözéskor, -
Dörgött az ég, csattant a villám,
Füstölt az úton a felpaskolt por,
Ahogy végigverte a dörgő esőostor,
Bebújtunk a kunyhóba. Onnan néztem,
Miként robognak a felhők az égen.

Nagyapám a fát leste.
Vajon elbír-e a széllel?
Recsegett, ropogott öreg teste,
A szél a gallyakat csomósan tépte,
Hullott a zöld dió, áldott termése,
Mozgott a föld is, ahogy a vihar rázta:
De győzte a vihart öregapám konok,
Törzsekopott Diófája.

Csak a gyökér kitartson!...

Még ma is hallom, -
Motyogott nagyapám,
S nem lesz baj, gyermek!
Dió lehullhat,
Új tavasszal terem az ág újat,
Ág is kinő a letépett helyére,
De ha a gyökér nem bírná tovább,
A diófának, kisunokám vége!

Most is vihar, szél tépi, rázza,
De állja a vihart Árpád vezér
Ezeréves, öreg diófája!
Kárpátoktól az Adriáig nyúlnak a gyökerek,
Tapadnak a földre, hogy termés legyen
Az örök magyar szőlőhegyen,
Hogy élni tudjon: dió, levél, ágak...
... Adj, Uram, elég erőt a harcos diófának!

Lehull ezer dió, millió lesz holnap,
Letörhet száz ág, ezer nő helyére,
S ha csupán a csonka törzs marad,
Ha új tavasz zsendül, kifakad!
Uram, csak Te lássad,
Hogy ezen a véres, küzdelmes harcon
A gyökér kitartson!

A gyökér kitartson!

2008. június 17., kedd

Akiknek semmi sem drága


Most olvasom az egyik Internetes híroldalon, hogy hétfőtől egy új és mindezidáig egyedülálló honlappal gazdagodik a világháló. De mielőtt bárki félreértené és örömében pezsgőt bontana sietnék leszögezni, hogy ez a világon egyedülálló honlap sem tudomáynos, sem kultúrális sem egyéb ismeretek bővítésére nem alkalmas. Szórakoztatásra pedig még annál is kevésbé. Igaz, mese az lesz bőven és kabaréjelenetek is akadnak majd elvétve az új oldalon, mégis azt hiszem ezeken a tréfákon nem fogunk akkorákat nevetni. Már csak azért sem, mert a cirka 200 millióba kerülő honlap költségét bizony a mi pénzünkből fedezik. Ugye-ugye, már nem is olyan vicces, pedig még bele sem kukkantottunk, még azt sem tudjuk mit kínálnak ezért a horribilis összegért. Mindent, amit csak kell. Élő közvetítést, azonnali hozzászólási lehetőséget, stb. S, hogy mi lesz az oldal címe? Véleményem szerint azon már senki sem fog csodálkozni. kormanyszovivo.hu. Ugye megmondtam... Sajnos már senki sem csodálkozik ezen az újabb pénzkidobáson. Miért is csodálkozhatnánk egy olyan országban, ahol dobtak már ki százszor ennyit is úgynevezett "kormánynegyed" építésre, amiből természetesen semmi sem lett. De kutyaharpást szőrével, ahogy szokták mondani. Ha azt lenyelte az istenadta nép, majd csak lenyeli ezt az újabb pénzkidobást, már csak azért is mert ez már igazán aprópénz a többihez képest. És térjünk észhez és lássuk be, hogy 200 millió egy honlapért igazán nem sok. Pláne akkor nem, ha beleszámítjuk azt is, hogy mennyit dolgozik a kormányunk. Igazán kijárt már egy normális honlap nekik. Ne legyünk már ennyire szűklátórkörűek.

200 millió nem is sok azért amit nyújt cserébe. Élőben nézhetjük a kormányszóvivő összes sajtótájékoztatóját, beírhatunk neki kérdéseket és ha szerencsések vagyunk, még élő adásban interaktív válaszol is nekünk. Nem kell felutazni a sajtótájékozattókra, ha más dolgunk nincsen stb.. Egyszóval megéri azt az aprópénzt.

Egy ilyen intelligens és művelt kormányszóvivőnek meg igenis jár egy használható honlap. Mert ő még azt is meg tudta magyarázni, hogy miért, kellett Gyurcsány Ferenc páncélozott Audiját 4 millióért átfestetni. A válasz igazi elmét takar. A kormányszóvivbő szerint azért dobtak ki (bocsánat költöttek) milliókat Gyurcsány Ferenc páncélautójának átfestetésére, hogy "illetéktelenek számára ne derüljön ki, hogy a védett személyt, milyen biztonsági fokozatú autóban szállítják."

Ezeket a sorokat olvasva magam kérek elnézést, mert igenis megérdemli a kormányszóvivő azt a 200 milliós honlapot!

Mi történt hát Galgagyörkön?

"Nézzük először a hírt, amely számos hírportálon olvasható: "Két család viszálya miatt a Magyar Gárda tagjai is megjelentek a Pest megyei Galgagyörkön vasárnap. A rendőrség nagy erőkkel vonult ki a településre, ám beavatkozásra nem volt szükség. A helyiek tájékoztatása szerint az ügy hátterében a két szomszédos család tagjainak szerelmi ügye áll. A két családfő összeszólalkozott, majd pedig vasárnapra virradóra felgyújtották a roma család házát, de megrongálták a másik érintett, nem roma család házát is. Az egyik kárvallott ezek után úgy döntött, elköltözik a faluból, és segítségül a Magyar Gárda tagjait hívta. Körülbelül 30 önkéntes jelent meg, akiket a rendőrök kísértek a faluban." 

Mindez ocsmány hazugság. A vasárnap estét jómagam Galgagyörkön töltöttem. Megtudtam, hogy "balhé" van a faluban, és sietve odamentem, velem volt kollégám, az Echo tévé operatőre is. A mi kameránkon kívül más filmes eszközt nem láttam. De ez mindegy is. Áldom az eget, hogy ott voltam, és elmondhatom, megmutathatom mindenkinek, mi történt. Ha nem lettem volna ott, a magyarországi alja média tálalná az esetet, és még jobban megalázna két ártatlan magyar családot. 

Ami vasárnap Galgagyörkön történt, az nem "balhé". Maga az iszonyat. S ha ez megtörténhetett, akkor megtörténhet immár akármi. Bár – teszem mindjárt hozzá – ezt mondogattuk Olaszliszka után is. S akkor lássuk az ocsmány hazugságok után a tényeket. 

Galgagyörkön, a cigánysor egyik házában élt egy fiatal magyar házaspár. Amikor házukat megvették, még csak egy cigány család lakott ott, rendes, dolgos emberek, a mi házaspárunk jó barátságot ápolt velük. Aztán jó sok cigány lett Galgagyörkön is. S történt három évvel ezelőtt – mondom, három éve! –, hogy néhány alja ember egyszerűen beköltözött a magyar pár házába. (Hogy értsék: a mi párunk telkén áll egy száz négyzetméteres ház, abban lakott a család, s a telek másik részén áll egy húsz négyzetméteres ház, azt nyári konyhának használták. No, ebbe a nyári konyhába költöztek be a rohadékok egy szép napon, három esztendeje immár. S a rohadékok nem azért rohadékok, mert cigányok, hanem mert nem valók emberi közösségbe, azért.) 

Már innentől érdekes a hír, amelyet az alja média világgá kürtölt: "két szomszédos család viszálya". Tehát ha holnap néhány rohadék beköltözik a sufnimba, attól fogva mi szomszédok vagyunk. Még jó, hogy nem szomszéd úr, a keserves mindenit! 

Beköltöztek hát a romák, a mi párunk pedig próbált jogorvoslatot keresni. Rosszul tették, az ugyanis nincs ebben az országban – de erre még később visszatérünk. Mikor elmentek a rendőrségre, azt a választ kapták, hogy hozzanak a polgármestertől és a jegyzőtől kilakoltatási papírt. Mentek a polgármesterhez, ott meg nem adtak nekik ilyen papírt. Hogy miért nem? Mert féltek azoktól, akik időközben szépen belakták a fiatal pár kis házát, akik aztán fizethették utánuk a közüzemi díjakat, mert azt természetesen nem fizették. S így suhant el három esztendő. A fiatal pár szaladgált fűhöz-fához, a "vendégek" meg még inkább elszemtelenedtek, miután látták, hogy őket az elfoglalt házból senki sem fogja kivágni. Hogy elszemtelenedtek végképp, onnan lehetett tudni, hogy elkezdték terrorizálni a mi fiatal párunkat. Naponta fenyegették őket, hogy "meg lesznek ölve, ki lesznek irtva". Így, ebben a légkörben érkeztünk el néhány nappal ezelőttig, amikor is az egyik úgy megütötte a fiatal pár férfi tagját, hogy annak beszakadt a dobhártyája. A fiatalember elment a rendőrségre, és feljelentést tett. Ettől annyira felmérgesedtek, hogy vasárnap hajnalban betörték a fiatalok autójának ablakait, és kidöntötték a házuk kerítését. Majd vagy ötvenfős, kaszával, kapával felfegyverkezett csürhe körbevette a pár házát, és azt üvöltözték, hogy megölik őket. A pár ekkor kihívta a rendőrséget. A rendőrök három óra múlva jelentek meg a helyszínen. Négy (!) rendőr vonult ki, kicsit nézelődtek, majd elmentek. A fiatalember ekkor felhívta a Magyar Gárdát, és kérte, jöjjenek már oda, védjék meg az életüket, és segítsenek elköltözni, mivel a fiatalasszony az idegösszeomlás határán van, és nem csinálják tovább. Tehát 2008-ban Magyarországon egy fiatal pár úgy dönt, hogy elköltözik a saját házából, mert néhány roma terrorja erre készteti… 

A Magyar Gárda meg is jelent a településen. Jelenléte akadályozta meg, hogy a támadók behatoljanak a pár házába, és ott csak a jó ég tudja, mit műveljenek. Érdekes fejlemény, hogy a gárda megjelenése után azonnal meg tudott érkezni a Készenléti Rendőrség. A háznál a fegyvertelen gárdisták néztek farkasszemet a kapával, kaszával és szamurájkardokkal felfegyverkezett cigányokkal. Ebben a helyzetben a Készenléti Rendőrség a legfontosabb feladatának azt tekintette, hogy akkurátusan igazoltatni kezdje a gárdistákat. A cigányokhoz a készenlétiek nem is szóltak. A gárda később a cigánysorról levonult a faluközpontba, ahol a község lakói már összegyűltek. A falubeliek vastapssal köszöntötték a gárdistákat, majd elénekelték a Himnuszt. Ezt követően a rendőrök vezetője megkérte a gárdistákat, hogy vagy tízen menjenek vissza a fiatal pár házához, és segítsenek bepakolni a holmikat a teherautóba, mert a pár költözik. De – tette hozzá a rendőrök vezetője – az egyenruhát vegyék le, mert az "irritálja a cigányokat". Irritálja szegényeket – hogy mindjárt megszakad a szívem… 

Ez történt tehát Galgagyörkön, drága barátaim. A fiatal pár és egy másik család – anya három gyermekével – elköltözött a házából. Beszéltem velük, az interjúkat megnézhetik vasárnap este a Mélymagyarban. Ja, el ne felejtsem! Az anya a három gyermekével azért költözött el, mert még délelőtt, mikor látta, hogy mi készül, átment a mi fiatal párunkhoz, hogy segíthet-e valamiben. Mikor kijött a házból, a romák közölték vele: "Te is meg fogsz dögleni a malacpofájú kölykeiddel együtt!" Ekkor úgy döntött, elmegy. Este, a falujától való búcsúzáskor az egyik gárdista autójában ült, hátul a gyermekei. Arcát tenyerébe temette… 

Miközben a Magyar Gárda költöztette házaikból a magyarokat, még egy nagyon fontos személy érkezett a faluba. Az Országos Cigány Önkormányzat valakije. Nagykutya lehetett, mert bazi nagy Audi hozta. Ő eltűnt odafönt a cigánysoron, az övéi között. Akik nyilván beszámoltak neki a "rettenetes magyarokról" meg a "rettenetes gárdáról" s arról, hogy nekik pokol az életük. Mert gombnyomásra hazudnak. S bár vasárnap este nem volt kamera Galgagyörkön, csak a miénk, de most majd lesz. Hiszen a fiatal magyar családok már elköltöztek. Most már semmi sem zavarhatja az idillt, amelyben majd a házfoglalók bele fogják vernyogni a kamerába, hogy a szemét gádzsók bántják őket. 

S még egy apróság: tegnap este Galgagyörkön egyetlen ház sem égett. Értsd: a nyári konyha sem – amelyben a "szomszéd úrék" élnek. 

Ökölbe szorult a kezük? 

2008, Magyarország.  
 
Bayer Zsolt, főmunkatárs  
Árpádsávos pótcselekvés Orosházán


Az orosházi szocialisták szerint megosztja a város lakosságát, hogy Németh Béla (Fidesz–MDF) polgármester a közelmúltban egy árpádsávos zászlót vett át a Jobbik Magyarországért Mozgalom helyi képviselőitől, ezért azt kérik, adja vissza a zászlót.

Varga Zoltán, az MSZP önkormányzati képviselőcsoportjának a vezetője elmondta: az orosházi képviselő-testület, még a múlt csütörtökön, a jelenlévők többségével megszavazta azt a határozati javaslatot, hogy a polgármester másnap adja vissza a zászlót. „Információim szerint Németh Béla ennek nem tett eleget” – jelentette ki Varga Zoltán.


Hozzátette: a szocialista képviselők szerint az árpádsávos zászló, még ha annak vannak bizonyos történelmi vonatkozásai is, megosztja a társadalmat, így Orosháza lakosságát is, és félelmet kelt. A polgármesternek nem a megosztásra, hanem az együttműködésre kell helyeznie a hangsúlyt, ezért ragaszkodnak hozzá, hogy a város első embere hajtsa végre a határozatba foglaltakat.

A polgármester elmondta: nem adta vissza a zászlót, és nem tekinti érvényesnek az erről szóló határozatot, mert azt nem a szervezeti és működési szabályzat (SZMSZ) alapján terjesztették elő. Az SZMSZ ugyanis előírja, hogy képviselőknek legkésőbb a testületi ülést megelőző nyolc nappal lehet írásban határozati javaslatot előterjeszteni. A megosztásról szóló vádakkal kapcsolatban kijelentette: pótcselekvésnek tartja a szocialisták vádaskodását, hiszen ő a történelmi árpádsávos zászlót vette át. Szerinte a helyi baloldal akciójával fontosabb kérdésekről akarja elterelni a figyelmet. Hangsúlyozta: csak abban az esetben adja vissza a zászlót az adományozóknak, ha a közigazgatási hivatal megállapítja, hogy az erről hozott határozat jogszerűen született meg.

Az MTI információi szerint a zászló visszaadásáról szóló határozati javaslatot kilenc szocialista és egy szabad demokrata képviselő fogadta el. A többi 14 képviselő, akik az MDF, illetve a Fidesz sorait erősítik, vagy távol voltak, vagy tartózkodtak a szavazáskor.

(Forrás: Magyar Nemzet Online)

2008. június 16., hétfő


Debreczeni és Orbán


Érdekes eszmefuttatásra ragadtatta magát a hétvégi Népszabadságban egy bizonyos Debreczeni József úr. Nevezett személy, aki mellékállásban Gyurcsány Ferenc memoárírójaként is ismert, írásában arról elmékedett, jó pénzért, hogy Orbán Viktor hatalomra kerülésével bizony-bizony a Horthy korszak köszönne be ismét kicsiny hazánkba. Érdekes okfejtés, bár nem túl eredeti. Ezzel a paranoid elmeszüleménnyel már találkozhattunk a "független" sajtó számos termékében Debreczeni elvbarátainak magasröptű írásaiban. Ez a meglehetsően abszurd képzelgés, - miszerint Orbán, mint Horthy, fehér ovon lovagol végig a Körúton - ahogy megjegyeztem nem unikum a magyar sajtó bértollnokaitól. De Debreczeni , talán mert tudja, hogy ezzel még semmi újat nem mondott, még rátett egy lapáttal a már így is elmekórtani gondolatmenetre. Kár volt olyan elhamarkodottan bezárni a OPNI-t. Na de haladjunk tovább Józsi elmélkedései mentén. Érdemes. Józsi tehát félelmét fejezi ki azzal kapcsolatban, hogy Orbán Viktor esetleges győzelme esetén újra ránk köszöntene a Horthy korszak. Sőt, véleménye szerint, "a fenyegető Orbán-rendszer merőben másnak ígérkezik. A Horthy-rendszernél rosszabbnak!"

Komolyan mondom drága Debreczeni úr, maga egy picit túllőtt a célon. Azt már kezdtük elfogadni, hogy lassan a Horthy -korszak köszönt ránk újra, hogy újabb "vészkorszak" közeleg, hogy itt majd "félni kell", na de ez nem túlzás már egy kicsit Józsi? Feltehetőleg művelt, értelmes ember vagy, (talán még az érettségit is sikerült elsőre abszolválnod,) mégis, hogy jut ekkora marhaság az eszedbe? Úgy látszik a korábbi riogatások már kevésnek bizonyulnak. Az eddigi Orbán - Horthy összehasonlítás, félelemkeltés a Nagykörúrta belovagló Viktorral, már idejétmúltak lettek. Debreczeni tehát éppen ezért, Orbánt már-már a végletekig démonizálva kijelenti: "Bizony, az a nagy helyzet, kedves bal- és jobboldali barátaim, hogy Orbán Viktor nem Horthy Miklós politikai örököse, hanem a parlamentarizmussal szembeforduló Gömbösé és Imrédyé!"

Mindenesetre nagyon megtisztelő ez a baráti tegeződés Debreczeni részéről, mégis azt hiszem vagyunk egy páran akik nem kérünk belőle. Nemrég talán Orbán Viktort is hasonlóképpen üdvözölte. Most meg...
Na de mindegy is ez. A jó Debreczeni mindörökre egyszerű bértollnok marad, amíg lesz egy olyan hibbant, aki felkéri.

2008. június 12., csütörtök

Lévai lehomófóbozta a gárdát, már emiatt is lehetne perelni. Beteges hogy mindent ránk kennek. És ez is: http://www.bekesimelegek.gportal.hu/gindex.php?pg=17439247&nid=3729431

Mit szokás tenni a „tetvekkel?

Mit szokás tenni a „tetvekkel”? Ki kell irtani…..A legjobb „tetűirtó” szer a Zyklon-B…….s elfüstölni a „tetveket” a kéményen keresztül, s a füstöt a kéményen kiengedni……Lehet kimoderálni az írást, de sebaj, majd benyomom még párszor…….mindenfelé…….Terjeszteni fogom mindenfelé…….Ja és a tanár szerintem jól csinálta, hogy lekevert 1 pofont e szemtelen gennyes g.ci cigókölöknek.…… S e szemtelen sejthalmazhulladékot minden órán feleltetni, minden alkalommal karót adni….Év végén meg nyíltan megmondani: Míg én itt tanítok, addig te is meg az összes (fél)testvéred meg fog bukni e tantárgyból……röhög is hozzá…..Ha őket éri sérelem az egész fajvédő média rikácsol, s futkosnak mindenféle szervezethez, az egész A.I. jajgat, hogy Mo-on fajüldözés van……Bezzeg ha fordítva történik az eset……..akkor csak bűnözés van…..nincs etnikai háttér……Cigó luvnya mondja fialás után.-Dik má’ mi pislog a szar közepén……?Milyen életképes megoldás van, ami megoldaná a kérdést? Lenne egy ilyen, csak ennek a kivitelezésében a politikai elit nem érdekelt, neki a Status Quo fenntartása az érdeke, mivel a cigók egy nagyon fontos nagytömegű szavazóbázist képvisel. Mindegyik párt épp ezért hajhássza kegyeit, védik amennyire csak tudják őket. Szavazataikat olcsón megkapják. 2 szülés után no csp, no ösztöndíj az általános és középiskolára, no alanyi ösztöndíj az egyetemre, és NE KAPJANAK A FELVÉtelikor pulsz 50 pontot csak azért mert cigók….Ha cigó öl magyart(Szögi Lajos, Pénzes Henrietta), média úgy állítja be, hogy nincsen csigánybűnőzés, csak bűnőzés, ezt hajtogatta Kolompár Áládár 3 hétig minden médiában, de ha magyar ölne cigót az egész média ajvékolna: Európa segííííítttttttttsssss! Faaaaaaaaaajüldözés!Egy példa: Az egyik excsajomnak 5 nővére, 1 húga és 1 öccse volt,azaz hamisítatlan lánycsalád. Szülei egyszerű emberek, kik intézetben nevelkedtek A legidősebb nővére 33 volt, az öccse 10 éves volt. Megismerkedésünkkor már csak ő, a húga, az öccse és a legfiatalabb nővére élt otthon, a többi elköltözött otthonról. Fehérek voltak, mielőtt bárki rétinégerekre gondolna.Egyszer megesett, hogy az anjya, apja, húga és a nővére elment nagybevásárolni Pécsre. Az öcsöt meg rábízták hogy vigyázzon rá míg elvannak bevásárolni, lelkére kötötték, hogy 1 percre se hagyja magára. A szomszéd felhívta,nem tudná lehozni a fáról a macskát, 5 percre ment el, arra jött vissza, hogy az öccse mindenütt felkapcsolta a villanyt, rohangászott, hogy lássák vannak otthon, mert be akart 2 cigó törni a házba, s nyilván figyelték, s azt hitték senki sincs otthon…..Nem láthatták egész nap benn van, mert asztmája van. A cigó sejthalmazhulladék a torka átvágásával, megerőszakolásával fenyegette meg amennyiben nem ereszti be őket. Baromi bátrak lehettek ketten egy 10 éves kisfiúval szemben…..ez is tipikus cigányviselkedés…..gyáva nyulak, ha max egyenlő feltételekkel kell küzdeniük, viszont csak 10szeres túlerőben bátrak…..Engedélyezném a felvonulásukat…..januárban… szibérián keresztülllll


Van 1-2 cigányfajvédő/buznyákvédő,akik minden eszközzel védik a cigókat. Azért védik őket ennyire, mert tanulatlanok,képzetlenek, s emiatt nagyszerű nagy tömegű szavazóbázist jelentenek, amit olcsón meg tud venni a mai politikai elit…….Nekik nem érdekük a változás, ezért is engednek mindent ezeknek a büdös rétiniggereknek.Ma Mo-on hátrány magyarnak lenni…..ezt mint sváb származású írom….. Az uralkodó mérték a kettősmérce: Míg a szerencsétlen Tanárt meglincselőket csaknem 2 évvel az eset után sem ítélték el, s a januárban agyonvert gimnazista diák kit, egy barnabőrü bokszoló osztálytársa vert meg, aki április óta háziőrizetben van csak. Elengedték kátrányos helyzete miatt…..Vagy itt van még élő példaként Pénzes Henrietta esete, akit egy büdös g.ci sejthalmazhulladék cigó benzinnel lelocsolt, s felgyújtottta……Az ide írogató cigányfajvédők el sem tudják képzelni, mit szenvedhetett az a szerencsétlen 18 éves lány a 3 hét alatt….Remélem ezt a fajvédők személyesen is megtapasztalják…….. Szabályosan elevenen sütötték meg……..Míg az az öt szigetvári fiatal kik 2 pofont lekentek 2 cigó luvnyának, mert az értékeiket a 2 cigó luvnya tolvaj le akrta nyúlni, s észrevették…….Azóta is előzetesben vannak, mert fajüldözésnek minősítette az esetet a rendőrség, aminek „jutalma” 2-8 évig terjedő börtönbüntetés lehet…..S a média meg tele torokból rasszizmust ordított…..Bezzeg a média, mikor a szerencsétlen Szögi TANÁR urat a saját leányai előtt vertek, rugdostak halálra, s megerőszakolással fenyegették meg a 2 kislányt, egy lincselő meg elment fejszéért, hogy levágja a Tanár Úr fejét…… A Tanár sírva könyörgött a lincselőinek, hogy legalább a kisleányait kíméljék meg…….. Mennyi időbe telik nekik kiheverni ezt a dolgot?Szerintem sose fogják maradéktalanul kiheverni. Az eset után egy nyilatkozó cigó sejthalmazhulladék szerint: nem kár érte, hisz csak egy magyar paraszt volt…. Kolompár Orbán, meg Horváth Aladár szerint nincs cigóbűnözés, csak bűnözés s ezt hangoztatták urbi et orbi…. 3 héten keresztül…….Ez nem rasszizmus, hisz „csak 1” magyar volt az áldozat……..

A TALMUD és a CION BÖLCSEINEK JEGYZŐKÖNYVEI ehhez képest MESEKÖNYV

szerkesztői coment:nemsokára a teljes tanulmány felkerül a blogra!

"A pszichológiai pillér ... és növelni kell az egymás iránti bizalmatlanságot. Ez jól szolgálja a nemzeti összetartozás, a szolidaritás leépítését, és így azt, hogy a lakosság- csökkentési terv észrevétlenül végrehajtható legyen. Azokat a nemzeti elkötelezettségű vezetőket pedig, akik értik mi történik, és tenni akarnak ellene, lehetetlenné és hiteltelenné kell tenni. Így el lehet érni, hogy az emberek bizalma elforduljon tőlük. Ha a négy pillér már áll, hozzákezdhetünk a "grandiózus népességcsökkentő terv" konkrét elemeinek bevezetéséhez."

(Részlet: Susan George, "A luganoi tanulmány " című könyvéből, amelyangolul 1999-ben, franciául pedig 2000-ben jelent meg. A könyv alcíme:"Hogyan őrizzük meg a kapitalizmust a XXI-dik században".)

cigófalva

NESZE NEKTEK PUTRI (link)

2008. június 11., szerda

Ismét megruházták a keresztényeket provokáló köcsög botrányhőst


Valószínűleg nem éhezik, itt ugyanis éppen bankjegyeket széttépve
próbálja felhívni a figyelmet magára

Mocskos buzi!



Ismét kapott a képébe Radics Péter, aki 2001-ben beindította a "vállaljuk fel buziságunkat, mert az divat" mozgalmat a médiában. Korrekt módon ki is rúgták az MTV-től, azóta a katolikus egyházfőt és a keresztényeket provokálja azzal, hogy a pápa áldását követeli a buziházasságra.

Ismét megverték Radics Pétert, a Magyar Televízió egykori parlamenti és washingtoni tudósítóját - írja a Blikk.

Radics a bulvárlapnak azt mondta: pénteken kaputelefonon szóltak fel neki, hogy csomagot kapott, ajtót nyitott, majd két húsz év körüli férfi berontott, és ütni, rugdosni kezdték, valószínűleg így próbálva sugallni, hogy hagyjon fel közösségellenes akcióival.

A feltűnési mániában szenvedő újságíró szerint eligazítói rablók voltak, akik azt hihették, hogy sok pénzt tart otthon, nemrég ugyanis Kenyában járt, és néhányan azt is tudják, limuzint és sofőrt bérel a "római zarándokútjához".




"Zarándokút" alatt a pápa és a jóérzésű hívők ismételt megbotránkoztatása értendő, hiszen azért készül ismét cirkuszolni Rómában, hogy Isten áldása kísérje a homokosok házasságát és az általuk "örökbe fogadott" gyermekek lelki megnyomorítását. (Holott a Biblia két helyen is érthetően kimondja, még ha az Ószövetségben is: „Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak, utálatosság az.” (3 Móz. 18:22), „És ha valaki férfival hál úgy, amint asszonnyal hálnak, utálatosságot követtek el mindketten; halállal lakoljanak, vérök rajtok.” (3 Móz. 20:13)) S mivel maga is szóba hozta tervét, valószínűbb, hogy ismét ezért kell női napszemüvegben járnia egy ideig. Főleg hogy nem ez az első eset.


A beteg lelkű Radics elmondta: érdekes összefüggésnek tartja, hogy három éve egy benzinkútnál szintén akkor verték meg, amikor II. János Pál pápához készült. Hat éve pedig azután, hogy a washingtoni Apostoli Nunciatúra előtt ülve sztrájkolt a deviáns homokosok jogaiért, de a következtetést csak nem hajlandó levonni.

Mint fent említettük, Radics most ismét a pápához készül, hogy áldást kérjen a fartúrókra. Korábban megpályázta a Nemzeti Színház igazgatói székét, azelőtt az Írószövetség elnöki posztjára jelentkezett.

Végezetül álljon itt két idézet magától Radics Petrától:

"Szeretném, ha az egyház elismerné a melegek szeretethez való jogát. Belátom, hogy lépésenként kell haladni, de nem kérem, hanem követelem az azonos neműek házasságának szentesítését."

"A homoszexuálisoknak ugyanolyan érzelmeik vannak, mint heteroszexuális embertársaiknak. Mindössze annyi a különbség, hogy a biológiai törvényszerűségeknek betudhatóan nekünk nem születhet saját gyermekünk."

Polgárháborúra készülnek a cigók a nemzeti radikálisok ellen? (+ hangfelvétel!)

  a hangfelvétel innen letöltehtő


A vasárnapi nyíregyházi események nemcsak a Trianoni megemlékezés orkok és hitgyülisek által szervezett megzavarásáról, hanem egy sokkal félelmetesebb készülődésről is szóltak. Az egyik civil ruhás gárdistánk szem és fültanúja volt, amint a rendezvény ork szervezői egymás között arról beszélgettek, hogy készen áll már egy 180 ezer fős „hadsereg” a magyarországi polgárháború megindításához.




Csak az alkalomra várnak, hogy meginduljanak a nemzeti radikálisok ellen, hogy kiirtsák még az írmagjukat is! Nyilván a kamera összetöretése is egy ilyen provokatív próbálkozás volt a részükről, hogy ürügyet találjanak a totális mozgósításra.

Reméljük, hogy a nemzetbiztonsági szolgálat nemcsak a nemzeti radikálisok megfigyelésével van elfoglalva, hanem megfelelő információkat gyűjt az orkok polgárháborús készülődéséről is! - írja a magyargarda.hu