Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

2008. augusztus 14., csütörtök

Ezüstérmes lett Fodor Zoltán!

Peking, 6. nap: Olimpiai ezüstérmet nyert Fodor Zoltán a kötöttfogású birkózók 84 kg-os mezőnyben. Gyurta Dániel ötödik helyen csapott célba 200 m férfi mellen, Cseh László 200 vegyesen döntős és 6. helyen zárt a női 4x200-as gyorsváltó. Szellő Imre ökölvívó KO-val vívta ki továbbjutását a negyeddöntőbe.

A XXIX. Nyári Olimpiai Játékok hatodik versenynapján a kötöttfogású birkózók 84 kilogrammos mezőnyében szereplő Fodor Zoltán bejutott a döntőbe, miután a négy között legyőzte a világ- és Európa-bajnok török Nazmi Avlucát. A fináléban végül alul maradt az olasz Andrea Minguzzival szemben, így Fodor Zoltán megszerezte hazánk harmadik ezüstérmét.

Ezüstérmes az olimpiai újonc Fodor Zoltán!