Ez a blog nacionalista,rasszista, antiszemita, homofób, xenofób, revizionista, irredenta, fasiszta, soviniszta, félelemkeltő és gyűlöletkeltő gondolatokat tartalmaz! Egyesek szerint...

2008. július 10., csütörtök

"Nevelhetünk-e valakit hazaszeretetre? Mintha azt mondanám: 'Korbáccsal és szöges ostorral kényszerítlek, hogy szeresd önmagadat.' A haza nemcsak föld és hegy, halott hősök, anyanyelv, őseink csontjai a temetőkben, kenyér és táj, nem.
A haza te vagy, szőröstül-bőröstül, testi és lelki mivoltodban; ő szült, ő temet el, őt éled és fejezed ki, mind a nyomorult, nagyszerű, lángoló és unalmas pillanatokban, melyek összesége életed alkotja. S életed a haza életének egy pillanata is.
Hazaszeretetre nem tudlak megtanítani: őrült az, aki önmagát tagadja. Hazád a történelmi mértékben megnagyított és időtlenített személyiség. A haza végzet, személyesen is. Nem fontos, 'szereted'-e, vagy sem. Egyek vagytok.
De úgy látom és tapasztalom, hogy te - szóval ünnepélyesen, írásban és a dobogókon - inkább az államszeretetről teszel bizonyságot és hitvallást.
A hazától ugyanis nem lehet várni semmit. A haza nem ad érdemrendet, sem állást, sem zsíros kenyeret. A haza csak van.
De az állam ad finom stallumot, csecse fityegőket szalonkabátodra, príma koncot, ha ügyesen szolgálod, ha füstölővel jársz körülötte, ha - férfiasan, kidüllesztett mellel - megvallod a világ előtt, hogy te szereted az államot, akkor is, ha kerékbe törnek. Általában nem törik ezért kerékbe az embert. Éppen ezért, minden államszeretet gyanús.
Aki az államot szereti, egy érdeket szeret. Aki a hazát szereti, egy végzetet szeret.
Gondolj erre, mikor hörögsz a dobogókon és melled vered.

" Korunknak az a jellemzője, hogy a közönséges lélek nemcsak tudatában van közönségességének, hanem van mersze, hogy jogot követeljen a közönségességének, és mindenütt azt érvényesíti. Ahogy Észak-Amerikában mondják: nem illik különbözni. A tömeg eltipor mindent, ami különböző, kiemelkedő, egyedi, minőségi és kiválasztott. Aki nem olyan, mint mindenki más, aki nem úgy gondolkodik, mint mindenki más, az azt kockáztatja, hogy kiközösítik."
(Jose Ortega y Gasset: A tömegek lázadása)

2008. július 8., kedd

A büszke meleg, azaz a csőbuzi - Gay Pride 2008

A büszke meleg, azaz a csőbuzi - Gay Pride 2008

Na ha ezzel találkozom egyszer tuti kitaposom a belét...

2008. július 7., hétfő

Budaházy levelét megírta


Az egyik internetes oldalon találtam egy nyílt levelet amelyet nem kisebb személy írt, mint Budaházy György. A magát talán a honfoglalók valamelyikének egyenes ági leszármazottjaként aposztrofáló Gyurka "Köszönet a bátraknak" címmel írt levelében személyesen emeli meg csikóskalapját a buzihappeninget szétzavaró emberek előtt. Idéznék egy pár gondolatkísérletet a jó Budaházy "táltos" Gyuritól.
"...még az én várakozásaimat is felülmúlóan önállóan és ötletesen teljesített az ellenállás. Köszönet ezért mindenkinek, aki tojást dobált, vajsavat fröcskölt, a rendőrökkel harcolt vagy bármely más módon hozzájárult az eredményhez."

Azt hiszem ehhez sem kell sok kommentár. Remélem Budaházy most boldog. Nem tudom milyen "eredményről" beszél aminek örülni kéne, -azt talán csak ő tudja- én mindenesetre inkább elkeseredett vagyok. De tudom velem van a baj és én vagyok a nemnormális amiért nem örülök együtt az "igaz magyarokkal". A "bátrakkal". De ha még egy aprócska, már-már szőrszálhasogatásnak tűnő megjegyzést megenged a jó Budaházy "árpádházy" Gyurkó, akkor megjegyezném, hogy olyan kifejezés a magyarban nincsen, hogy "leprivatizálni". Elnézést Gyurika amiért belerondítok a kis homokozódba és szóvá teszem, de ha olyan szittya magyar vagy akkor ilyen apróságokra, - mint a magyar nyelvtan - légyszíves figyelj oda legközelebb.

sokadik zeneletöltés

Tiamat-Lucy

Köszöntés

szeretném ezennel üdvözölni Csabex barátomat a blog adminisztrátorai közt.Többen biztosan ismerik a http://jobbradikal.blogspot.com/ vagy a http://kritikusszem.blogspot.com/ -ról.

remélem ugyanúgy hozza a formáját ahogy szokta!:)

Isten nevét...

Tudom, hogy már az ezreidik bőrt is lehúzták a "Meleg Méltóság Menetéről", a magukat mutogató díszbuzikról és természetesen a náluk cseppet sem különb úgynevezett "hazafiakról". Szánalmas volt ugyan, de különösebb meglepetést nem okozott a gumicsontként elénk dobott buzivircsaft, illetve annak következménye. Egy pszeudó párt által irányított rendezvény, néhány magamutogató ösztönlény, és habzó szájjal őrjöngő "ellentüntetők". Rágódnak a gumicsontként eléjük vetett melegmajálison, megvadult, önmagukból kifirdult állatként őrjöngenek szent zászlóink selyme alatt. Bekajáltuk. Megint lehet min rágódni, megint egy indok a hatalomnak arra, hogy a nemzeti oldalt elővegyék, meghurcolják és együgyű, dühöngő, ostoba birkacsordának állítsák be. És ehhez még hazudniuk sem kell. Szomorú.

De nem is erről akartam írni, hanem arról amit a drágalátos Szetey "comming out" Gábor közvetlenül az előtt mondott, hogy útjára indította a vircsaftot. Arra a sok lózungra most nem térnék ki amivel kezdte beszédét, mert azt már egy éve is elmondta, miszerint ő "hívő, magyar, európai, ...és meleg". Ezt egy éve már elsütötte, akkor sikert aratott, most már a kutyát sem érdekelte. Beszéde végén azonban eképpen búcsúzott: "Isten legyen velünk!" Mit lehet erre mondani? Semmit. Önmagát minősíti...


"Isten legyen velünk..."



Buzik, jeje!

Megesett a buzifelvonulás is.
Túl vagyunk ezen is, a köcsögök kötelességszerűen, bár nem hinném, hogy nagy élvezettel vonultak, a csőcselék meg egy évig most újra ácsingózhat az izgató pillanatra, amikor levezetheti a feszültségét a buta fasz deviánsokon, akiket lazán felhasználnak a szar liberális dögevők.
Biza’ szomorú, de ez a helyzet. Odavetnek egy légypapírt, egy sajtot az egérfogóra, mire a hatalmas Árpád-sávos hirtelenhazafiak (vagy mondhatok turbómagyart is) rögvest rácsúsznak. Borítékolható volt minden előre, de nem baj, hasonló ez a „márciusban újra kezdjük” mozgalomhoz, mert hát hogyan is eshetnék a rendőrségnek anélkül, hogy ne értesítsem őket, hogy ott leszünk. Ennyit a meglepetés erejéről.
A háttérről ne is beszéljünk. Kidobják elénk minden évben a felhasználható buzeránsokat, töltsd ki a dühödet rajtuk, de nem is baj, mert van, aki rögvest rágerjed erre. És ilyenkor lehet vadul ágaskodni a szemét köcsögök ellen, egy évre megint letudtad a dolgot, és nem győzhetsz, újra meggyőződhettél róla.
Hogy mi folyik valójában, hogy kirabolnak, hogy lakóparkok épülnek, és palesztin-módra fogunk nemsoká megdögleni, vagy esetleg csak szimplán meghalunk kamat-rabszolgaként, hogy a magyar élettér fogy és levegőtlenedik, hogy még a „nemzeti oldal” is ostoba faszokkal van telítve, hogy nem képes itt összefogni senki, mert óvodás megszállottsággal kapaszkodnak a hazug demokráciába, de még a mi kurva jobboldali pártjaink (IGEN! JOBBIK! MIÉP!) is tele vannak tömve kibaszott halomnyi sékellel.
Igen, ez megy itt, de a hülye remegve kapaszkodik a kis párt-roncsba, amelyről tudja, sejti, érzi, hogy szar, de mégis kell neki mint egy falat kenyér, mert reményt ad neki. Nemsoká vége lesz, hülyegyerek, majd te is rájössz, de akkor csak azt kapod a lelkes faszoktól, hogy áruló vagy. Vagy nem is törődnek veled. Tudomásul veszik, mi a helyzet, és tűnj el. Valakit érdekelt Bíber miért lépett vissza? Faszt. Senkit. Biztos áruló. Ennyi.
Marad a kielégülések kicsinyes módja a buzifesztiválokon, sokat tettél a hazádért.

2008. július 6., vasárnap

2008. július 4., péntek

Haj-rá Laci!


Kövér László az egyik bulvárlapnak azt nyilatkozta, hogy amíg Gyurcsány Ferenc van hatalmon ő nem hajlandó levágatni a haját. Ez aztán az ellenzéikség kedves Laci. Nem tudom mit akar elérni ezzel de, hogy Gyurcsány Ferenc nem fog megfutamodni a gólyfészket növesztő Laci elől az szinte bizonyos. Kövér szerint már felesége is sírva könyörgött neki, hogy ne tegye ezt magával ne radikaliázólódjon már ennyire, és elhatárolódással fenyegette meg a jó Lászlót, de Lacika hajthatatlan. Ő így próbálja meg jobb belátásra bírni a miniszterelnököt. Én nem tudom, hogy ez e a legmegfelelőbb ellenzéki magatartás, vagy nem kellene esetleg végre elkezdeni politizálni is e helyett a gyerekes viselkedés helyett. Mindenesetre Kövér Lacika tántoríthatatlan. Ő így próbál kormányt buktatni. Lehet arra aspritrál, hogy néhány hónap múltán majd olyan ábrázattal fog rendelkezni (nem mintha most nem) aminek látványa Gyurcsányt menekülésre készteti.
Mindenki máskép csinálja. Sok sikert a radikális lépésedhez Laci. De ne csodálkozz majd akkor, ha minden maradék éppelméjű jobboldali elhatárolódik tőled. És nem azért mert nincsen bennük annyi kurázsi, mint benned, hanem azért mert még nem ment el a maradék eszük mint neked.

2008. július 3., csütörtök

Megbüntették az egyik siófoki kocsma tulajdonosát

Megbüntették az egyik siófoki kocsma tulajdonosát, aki drágábban adta az italt a romáknak. A kocsmáros törzsvásárlói kártyával járó kedvezményt vezetett be, a romák egy csoportja azonban nem kapott kártyát.


A romákat az egyik siófoki a kocsmában érte a megkülönböztetett bánásmód.

A törzsvásárlói kártyát azért vezette be a kocsma tulajdonosa, hogy megszabaduljon a szerinte hőzöngő, olykor-olykor igencsak nem kívánatos roma vendégek egy körétől, akik viselkedésükkel elriasztották a többi vendéget.

„Én ebből élek, nekem ezt meg kell védenem ezt a helyet, nekem ez pénzbeli forrás. Hogyha ezek az emberek továbbra is ide jártak volna, én bezárhattam volna, ezt tönkretették volna a sörözőt” – mondja Mráv Tibor, a Szomjas Bakter Művek tulajdonosa.

„A próbavásárlások bebizonyították, hogy egyértelműen roma származású embereknek tényleg, ténylegesen duplán kellett fizetni” - ezt már a Cigány Kisebbségi Önkormányzat elnöke mondja, aki szerint nem helyén való néhány ember miatt a többit is megbüntetni.

„Azzal nem tudok semmiféleképpen egyetérteni, hogy 1-2 ember végett vagy esetleg pár ember végett egy adott csoportot büntettünk azzal, hogy bejön, és akkor mivel ő roma származású ezáltal neki duplán kell fizetni” – mondja Németh Zsolt, a siófoki Cigány Kisebbségi Önkormányzat elnöke.

Az Egyenlő Bánásmód Hatóság álláspontja is az, hogy nem lehet vendég és vendég között különbséget tenni. Diszkriminatív, ha valaki etnikai hovatartozása miatt jut drágábban egy termékhez.

A kocsma tulajdonosát ezért egymillió forintra büntették. Mráv Tibor azonban nem ért egyet a bírsággal, a határozat ellen pedig fellebbez.



Forrás: www.dunatv.hu

Kortárs művészet





(Gorzo Dumitru "munkája")
Képek egy debreceni kiállításról. Azt hiszem ezt nevezik "elfajzott művészetnek"

humor percek

Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján.
Hirtelen az amerikai előkap pár köteg dollárt, elkezdi lehajigálni a mélybe, miközben ezt kiabálja:
- Nekünk ebből otthon rengeteg van!
Ezt látva a francia előkap pár üveg pezsgőt, és elkezdi a mélybe önteni, miközben azt kiabálja:
- Nekünk ebből itthon rengeteg van!
Látva ezt, a cigány aggodalmas arccal fordul a magyar felé:
- Te, eszedbe ne jusson valami hülyeség!...

2008. július 2., szerda

A Gárda Kolompárnak: fogja vissza rasszista bűnöző cigányait!

A Magyar Gárda Mozgalom mélyen felháborodott Kolompár Orbán és Mohácsi Viktória minapi kijelentésein, miszerint a „Magyar Gárda náci eszméket hirdet”. A Magyar Gárda Mozgalom sem nem ítél faji alapon, sem nem hirdet faji felsőbbrendűséget. Nem engedhetjük meg, hogy egy jelentős támogatottságú, a magyar közéletben legaktívabban részt vevő mozgalom jó hírét és erős társadalmi támogatottságát ilyen valótlanságokkal csorbítsák. Kolompár Orbán kérésére, hogy fejezze be a települések látogatását, és a cigányok „megfélemlítését” a per lezárultáig pedig az a MGM (Magyar Gárda Mozgalom) válasza, hogy nem jókedvünkből járunk faluról falura, hanem a cigány bűnözők által rettegésben tartott települések lakói hívnak bennünket, mert a helyzetük kilátástalan. Fontosnak tartjuk azonban kijelenteni, hogy a MGM tagjai nem mészároltak le egyetlen cigány tanárt sem, egyszer sem gyaláztunk meg idős, magatehetetlen cigányasszonyokat, egyetlen cigány tanárt sem köptünk szemen, egyetlen egyszer sem raboltunk ki vagy törtünk be cigány családokhoz... Azt is fontosnak tartjuk kijelenteni, hogy cigány gazdák szénabáláit sem lopjuk el, egyetlen egyszer sem hallottunk még olyanról sem, hogy cigány fiatalok egész napi munka után megszervezve önmagukat, őrséget állnának a földjeiken garázdálkodó gárdisták miatt. Még sorolhatnánk, viszont számtalanszor halljuk fordítva. Úgyhogy amennyiben Kolompár Orbán a szerencsétlenséget hozó /prikezsia/, bűnöző életmódot folytató cigányait visszatartja a nem cigányok zaklatásától, úgy nem kell számítani a MGM felvonulásaira. A cigány bűnözők túlnyomó része nem cigány emberek ellen követi el a bűncselekményeket, tehát feltételezhető, hogy származási alapon válogatják meg áldozataikat. Felkérjük a kirekesztés és megkülönböztetés ellen harcoló szervezeteket, hogy vizsgálják meg, milyen elvek alapján válogatják meg áldozataikat a cigányság soraiból kikerülő, bűnöző életmódot folytató emberek.
Tóth Zoltán kapitány, Békés megye

2008. július 1., kedd

A tolerancia diszkrét bája

Mielőtt bármit is taglalnék szeretném leszögezni, hogy a hír, bármennyire is abszurd, nem Magyarországról származik. Szerencsére. Ám annyira azért ne ragadtassuk el magunkat a megkönnyebülés adta eufóriától, hiszen mi sem állunk ettől messze sajnos. De nem is húzom tovább sz idegszálaikat. A hír röviden annyi, hogy egy svédországi iskola diszkriminációval vádolja az egyik nyolc (!) éves diákját, amiért az volt olyan kiközösítő, hogy a születésnapi zsúrjára nem hívta meg két osztálytársát. Ezért a kirekesztő magatartásáért természetesen, ahogy az nemnormáliséknál lenni szokott, az ügyet - és bár átvitt értelemben ugyan, de a gyereket is - parlament elé vitte az iskola. A meghívókat amiket a kisfiú az órán osztott szét, természetesen elkobozta a tolerancia élharcos tanára. Álljunk meg egy pillanatra és emésszük az eseményeket. Mi is történt valójában? Adott egy nyolc (!) éves kisfiú akinek születésnapját a szülei egy kis babazsúrral akrják megünnepelni, amire természetesen az ünnepelt választhatja ki a meghívottakat. Normáliskénál, teszem hozzá halkan. A kisfiú bemegy az osztályba és az óra alatt elkezdi kézbesíteni a meghívókat azok számára akiket szeretne a szülinapi zsúron látni. És itt van a kutya elásva kérem szépen. Akiket szeretne látni. De szegény kisfiú valószínűleg nem ezen a bolygón él és csak a zsúr idejére pottyanhatott közénk. De az is lehet, hogy csak egyszerűen szellemileg visszamaradott. Hogya csudába nincsen annyi sütnivalója, hogy legalább mindezt ne az óra kellős közepén tegye? Nem, ne értse félre senki, itt nem arról van szó, hogy zavarja az órát, ami miatt a többiek esetleg nem tudnak figyelni, vagy zavarja a tanárt a munkája közben, ezek a kőkorszaki idők már elmúltak. Ha kedve szottyan akár fel is állhat és haza is mehet. Nem, itt nem az a baj. Sokkalta nagyobb hibát követett el, a kirekesztő kisdiák. Ugyanis ha négyszemközt adja át a meghívókat akkor nem sérti meg mások méltóságát, így viszont igen. Ugyanis mindenki előtt megszégyenítette azt a két diálot, akik nem kaptak meghívótt a zsúrra. Még ilyet! Ez azonnali lépéseket kíván, rendkívüli parlamenti ülést minimum. Ezt feltehetőleg a tanerő is tudta és azonnal felterjesztette a kirekesztő kisfiú ügyét a Parlamentig. Hogy képzeli az a pimasz kis taknyos, hogy így megalázza két osztálytársát? Mi az, hogy ő dönti el ki vesz részt a babzsúron? Hát ilyet még nem látott a világ. Ez már mindennek a teteje. Méghogy megválogatja kit szeretne látni a saját születésnapján. Igenis ez diszkrimináció amellett pedig nyilvános megszégyenítés és kiközösítés. Ez már tényleg az emberi jogok sárba tiprása. Nem kíván egyseket meghívni a saját, szülinapi bulijára! Hát ez meg miféle arcátlanság. Ugyan olyan alkotmányos alapjoga van részt vennie a születésnapi zsúron annak a két társának is, mint bárki másnak. Mi jogon rekszt ki bárkit is? Méghogy fejlett, civilizált társadalom.
A megrendült család feje, kétségbeesetten fordult az ombudsmanhoz kegyelmet kérve tőle és természetesen magyarázatot is adva arra, hogy miképpen eshetett meg ez a végzetes baklövés.
Az egyik fiú álítólag azért nem kapott meghívót, mert ő sem hívta meg a gyermekét a szülinapjára, a másik pedig állítólag éppen haragban áll a szülinapossal.
Kérdés, hogy érdekel e már ez valakit. Ebben az abszurd világban, félek senkit sem. No de sebaj, majd bemegyek a kedvenc sörözőmbe és próbálja meg valaki előttem meghívni egy italra az ismerősét. Mi az, hogy az egész kocsmát nem hívja meg? Ez már nyilvános megszégyenítés és diszkrimináció kérem szépen. Vagy meghív mindenkit aki éppen ott van, vagy ne igyon, pusztuljon szomjan bánom is én. De ne rekesszen ki senkit, mert megjárja.
A svéd parlament szeptemberben tárgyalja az ügyet.